[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Hyundai: na dwóch biegunach

Hyundai coraz bardziej staje się koreańską Toyotą – jest obecny na wszystkich rynkach świata i oferuje kilkadziesiąt modeli. W Europie w tym roku wprowadza nowości z dwóch końców skali: małego, miejskiego i20 oraz limuzynę klasy biznes w postaci Genesisa.

Hyundai fot. Producenci, Dystrybutorzy
Genesis to najlepszy przykład na to, jak długą drogę przebył Hyundai. Superwygodna limuzyna ma konstrukcję tak samo nowoczesną, jak w wypadku niemieckich aut klasy premium – w tym elektronicznie sterowane zawieszenie, napęd na cztery koła i pełny pakiet systemów wspomagających kierowcę.

Do tego wyposażenie obejmuje skórzaną tapicerkę, highendowy system audio, nawigację, system kamer 360, nawet wyświetlacz typu head-up. Jedyna różnica jest taka, że u Hyundaia to wszystko jest w standardzie, a u innych trzeba dopłacać dziesiątki tysięcy złotych. Natomiast minus jest taki, że Hyundai oferuje tylko jeden silnik – benzynowy 3.8 V6 o mocy 315 KM.

REKLAMA

Natomiast na drugim biegunie jest mały hatchback i20, który za chwilę wpadnie w sam środek piaskownicy, w której zabawki wydzierają sobie Fabia, Polo, Fiesta i spółka. Pod względem stylizacyjnym mały Hyundai robi bardzo dobre wrażenie – ma długi przód, modne przetłoczenia po bokach i zadziorne spojrzenie oczu. Charakterystycznym elementem są czarne tylne słupki, co sprawia wrażenie, jakby tylna szyba zawijała się na boki.

Jeżeli za tą stylizacją pójdzie dobra oferta rynkowa, Hyundai może mieć małego bestsellera.

fot. Producenci, Dystrybutorzy

Hyundai Genesis: na przekór snobom

Genesis kosztuje 299 tys. zł, przy czym wyposażenie ma absolutnie z topowej półki. W ofercie brakuje tylko ulubionych w Europie turbodiesli, bez których w tej klasie nie ma masowej sprzedaży. Ale to nie jest największy problem Hyundaia. Ten polega na tym, że Europa jest do bólu snobistyczna – jak potraktuje Genesisa, zobaczymy.

fot. Producenci, Dystrybutorzy

Hyundai i20: mały-wielki debiut

Klasa maluchów jest jak akwarium z piraniami – jeśli chcesz być równy, musisz być lepszy. W i20 spodziewamy się niedużych, ekonomicznych silników, podobnych do tych, jakie napędzają aktualny model, czyli benzynowy 1.2 (85 KM) i turbodiesel 1.1 (75 KM). A także ceny startującej z poziomu 40 tys. zł. 

fot. Producenci, Dystrybutorzy

MH 10/14

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij