[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Hi-tech: sportowe odtwarzacze mp3

Skąd muzyka? Oczywiście możesz wziąć smartfon, ale na siłowni, czy to w trakcie biegania, w razie upadku straty mogą być za duże. Oto nasze propozycje na lżejsze i mniej delikatne źródła dźwięku, które oprócz funkcji odtwarzania posiadają pulsometr czy gps.

Biegnący facet z mp3 fot. Maridav, 2015, shutterstock.com
Dlaczego warto zainwestować w dobry odtwarzacz MP3? Bo w rytm dobrej muzyki pobiegniesz szybciej i dalej, a także zrobisz więcej pompek. Sprawdź nasze typy.

1. Sony Walkman NWZ-B163

Cena: 199 zł

Lekki, szybko się ładuje (po 3 min gra 1,5 h), ma klips do przyczepienia i intuicyjny interfejs. Przycisk Bass Boost pozwala wzmocnić basy bez wchodzenia w ustawienia.

REKLAMA

2. Moto

Cena: ok. 1500 zł 

Prawdziwy kombajn: MP3 player, monitor pracy serca i GPS. Można słuchać muzy, śledzić na 1,6-calowym wyświetlaczu pokonaną trasę, dystans i prędkość. Nic więcej już nie trzeba. 

3. Evolve Gladiator RG200

Cena: 440 zł

Wolałbyś nie uszkodzić swojego smartfona, ale nie chcesz też zostawać bez kontaktu? Gladiator przetrwa wszystko. Od deszczu, przez kurz, aż po upadek z wysoka. Oczywiście odtwarza MP3!

4. Philips Gogear Fitdot

Cena: 129 zł

Komplet: MP3, słuchawki i opaska. Możesz też zrezygnować z opaski i przyczepić do ubrania. Funkcja FastCharge pozwala szybko naładować urządzenie, a obsługa jest intuicyjna.

5. Belkin Easy-Fit Armband

Cena: 90 zł

Opaska na ramię, umożliwiająca swobodne korzystanie z dotykowych smartfonów, w tym iPhone'a 5. Pewne zapięcie sprawia, że nie boisz się o telefon, a specjalny otwór pozwala podpiąć słuchawki.

Jeżeli oprócz sportowego odtwarzacza mp3, szukasz również słuchawek które przetrwają każde warunki, sprawdź Hi-tech: najlepsze słuchawki sportowe.

MH 06/2013 

Produkty z kategorii: elektronika sportowa znajdziesz w sekcji MH Zakupy: elektroniczne gadzety sportowe

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij