Hi-tech: sportowe odtwarzacze mp3

Skąd muzyka? Oczywiście możesz wziąć smartfon, ale na siłowni, czy to w trakcie biegania, w razie upadku straty mogą być za duże. Oto nasze propozycje na lżejsze i mniej delikatne źródła dźwięku, które oprócz funkcji odtwarzania posiadają pulsometr czy gps.

Biegnący facet z mp3 Maridav, shutterstock.com
fot. Maridav, 2015, shutterstock.com

Dlaczego warto zainwestować w dobry odtwarzacz MP3? Bo w rytm dobrej muzyki pobiegniesz szybciej i dalej, a także zrobisz więcej pompek. Sprawdź nasze typy.

REKLAMA

1. Sony Walkman NWZ-B163

Cena: 199 zł

Lekki, szybko się ładuje (po 3 min gra 1,5 h), ma klips do przyczepienia i intuicyjny interfejs. Przycisk Bass Boost pozwala wzmocnić basy bez wchodzenia w ustawienia.

2. Moto

Cena: ok. 1500 zł 

Prawdziwy kombajn: MP3 player, monitor pracy serca i GPS. Można słuchać muzy, śledzić na 1,6-calowym wyświetlaczu pokonaną trasę, dystans i prędkość. Nic więcej już nie trzeba. 

3. Evolve Gladiator RG200

Cena: 440 zł

Wolałbyś nie uszkodzić swojego smartfona, ale nie chcesz też zostawać bez kontaktu? Gladiator przetrwa wszystko. Od deszczu, przez kurz, aż po upadek z wysoka. Oczywiście odtwarza MP3!

4. Philips Gogear Fitdot

Cena: 129 zł

Komplet: MP3, słuchawki i opaska. Możesz też zrezygnować z opaski i przyczepić do ubrania. Funkcja FastCharge pozwala szybko naładować urządzenie, a obsługa jest intuicyjna.

5. Belkin Easy-Fit Armband

Cena: 90 zł

Opaska na ramię, umożliwiająca swobodne korzystanie z dotykowych smartfonów, w tym iPhone'a 5. Pewne zapięcie sprawia, że nie boisz się o telefon, a specjalny otwór pozwala podpiąć słuchawki.

Jeżeli oprócz sportowego odtwarzacza mp3, szukasz również słuchawek które przetrwają każde warunki, sprawdź Hi-tech: najlepsze słuchawki sportowe.

MH 06/2013 

REKLAMA