[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Gotowy na wszystko

Masz dosyć długoterminowych planów, prognoz, zestawień i raportów? Czas na spontan! Zabierz na urlop nową Skodę Octavię kombi, a nic Cię nie zaskoczy. Zobaczysz, to będą wakacje życia! Dla Ciebie i dla wszystkich nowo poznanych...

610 litrów pojemności, nawet 2,9 metra długości przestrzeni bagażowej - do nowej Skody Octavii Combi wejdzie wszystko.

REKLAMA

Zestaw do snorkelingu może leżeć w schowku pod podłogą od maja. Nie wiadomo, kiedy się przyda.  

Podwójna podłoga bagażnika może skrywać bagażnik dachowy - nietypowy bagaż przewieziesz w każdej chwili.

Napęd 4x4 - przyda się, gdy trzeba będzie ruszyć na pomoc zakopanym w piasku sąsiadkom z kempingu.

Otwór bagażnika - metr szerokości, metr wysokości, próg załadunkowy - na wysokości 63 centymetrów. Duży gabaryt? Żaden problem!  

W razie problemów z dotarciem na kemping w bagażniku można się wyspać.

Skoda Octavia Combi

Średnie zużycie paliwa: 3,8 l/100 km (w wersji 1.6 TDI CR DPF Greentec)

Przyspieszenie 0-100 km/h: 7,4 s (w wersji 1.8 TSI/132 kW Greentec)

Prędkość maksymalna: 229 km/h (w wersji 1.8 TSI/132 kW Greentec)

Szerokość wnętrz na wysokości ramion: 140 cm z przodu, 138 cm z tyłu

Pojemność bagażnika: 610/1740 litrów

Maksymalna długość przewożonych przedmiotów: 292 cm

S

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij