Górski rower elektryczny - dlaczego warto zainwestować w e-bike'a?

Minęły już czasy, kiedy po rower elektryczny sięgały tylko osoby starsze lub te, które nie chcą się zmęczyć. Zaawansowana technologia e-bike’ów wyznacza nowe trendy i sprawia, że niemożliwe staje się możliwe. Sprawdź, dlaczego to idealny wybór dla Ciebie.

rower górski

Marzysz o rowerowej wyprawie życia? Chcesz sprawnie i tanio poruszać się po mieście? A może lubisz aktywne wypady za miasto? Bez względu na to, który wariant Cię interesuje, górski rower elektryczny to idealny wybór na każdą okazję.

REKLAMA

Dalej i szybciej

Nowoczesny design, innowacyjne rozwiązania oraz wciąż zmniejszająca się waga sprawiają, że e-rowery są bardziej dostępne i coraz częściej można je zobaczyć w polskich miastach i w górach. Kupując e-bike’a możesz wybrać się na wycieczkę nawet o 100 kilometrów dłuższą niż dotychczas! Robi wrażenie? A teraz pomyśl, że legendarne górskie szlaki, które do tej pory były osiągalne tylko dla zawodowców są w Twoim zasięgu.

Rowerem do pracy

Jeżeli myślisz, że rower elektryczny, przyda się tylko w górach, jesteś w błędzie. E-bike jest zdecydowanie tańszy od skutera, a jego użytkowanie jest bardziej ekonomiczne - ponosisz koszt jedynie ładowania baterii, która starcza nawet na około 120 kilometrów. To idealne rozwiązanie na dojazdy do pracy. Przy okazji zmniejszasz emisję smogu i dbasz o zdrowie.

Jaki rower elektryczny wybrać?

Na rynku dostępnych jest wiele modeli. Na ich tle wyróżnia się marka Kellys. Ich elektryki charakteryzują się świetnym designem i bardzo nowoczesną geometrią. Specjalizują się w rowerach zjazdowych i górskich, ale w ich kolekcji każdy znajdzie coś dla siebie - od wspomnianego roweru enduro, przez MTB elektryczny po typowo miejskie modele z serii Tour.

Jeżeli zastanawiasz się, który rower wybrać, możesz skorzystać z dni testowych, które marka organizuje w wybranych sklepach rowerowych w całej Polsce. Informacje na ten temat znajdziesz na Facebooku Kellys Bicycles.

Wkręć się w świat e-bike’ów!

REKLAMA