[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Forza Motorsport 7: Na najwyższych obrotach [Nasza recenzja]

Po co poprawiać coś, co jest niemal idealne? Takie pytanie na pewno zadali sobie twórcy nowej „Forzy”. To seria, która już dawno wygrała serca właścicieli Xboxów, a teraz ma szansę zawładnąć również emocjami pecetowców.

Forza Motorsport fot. Producenci / Wydawcy
Deweloperom ze studia Turn 10 udała się bowiem sztuka trudna – znaleźć złoty środek między realizmem a przystępnością. Grając w „Forzę”, łatwo poczuć tę radość płynącą z prowadzenia szybkich samochodów. Nie trzeba tu było drastycznych zmian, innowacji – wystarczył lifting. Sama rozgrywka odbywa się w sprawdzonej formule pucharu podzielonego na zróżnicowane wyścigowe ligi. Czyli znowu rozwiązanie z kategorii „znane i lubiane”.

Jednak gdy już rzucisz się w wir motoryzacyjnych wyzwań, szybko zapomnisz o braku nowości. Powód jest prosty: „FM7” zachwyca różnorodnością. Supersamochody, ciężarówki, bolidy NASCAR – „Forza” nie ogranicza się do jednej grupy czterokołowców ani jednego typu zawodów. W grze mamy do dyspozycji 700 (!) pojazdów, którymi przyjdzie nam się ścigać na różnych zasadach w różnych częściach świata. Po prostu wow, zwłaszcza że wygląda i brzmi nowa „Forza” świetnie (pełnię wrażeń zapewni nam lada dzień testowy egzemplarz Xbox One X).

Pozostaje zapiąć pasy, złapać pada albo kierownicę i dać się porwać tej jeździe bez trzymanki. Bo na razie „Forza” zdecydowanie prowadzi. „Project CARS 2” siedzi jej co prawda na ogonie, jednak raczej nie ma szans jej wyprzedzić. A tu czeka na Ciebie recenzja „Gran Turismo Sport”. Jesteśmy tej rywalizacji cholernie ciekawi. Wracając do „Forzy”, nasza ocena to mocne 8/10.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij