[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Everspace – kosmiczna rozwałka [Recenzja MH]

Wzięliśmy na siebie tę niewdzięczna role i po raz kolejny przetestowaliśmy dla Was grę, która nadeszła bez szumnych zapowiedzi czy wielkich ochów i achów. I co? I okazało się, że na te ochy i achy zasługuje. 

Gry komputerowe, gry na konsole Jeśli masz trochę wolnego czasu - polecamy! Tylko pamiętaj - nie kosztem treningu...
O ja cię, ale ten kosmos jest piękny! To moja pierwsza myśl po odpaleniu „Everspace”. Druga: świetna jest ta gra. Trzecia: tylko o co w tym wszystkim chodzi? I tylko ta trzecia przestała mi towarzyszyć po kilku godzinach grania, gdy załapałem już, o co w tym wszystkim chodzi. Które to godziny przeciągnęły się następnie w wiele kolejnych, zabierając mi wolny w teorii weekend.

W największym skrócie: „Everspace” to zbieranie surowców, strzelanie i robienie szalonych wygibasów, żeby nie dać się ustrzelić. Brzmi nudno? No to muszę od razu zaznaczyć, że nudne wcale nie jest. Kosmiczna draka jest świetna, wygląda obłędnie i pozwala po prostu świetnie godzinami się bawić. Rys fabularny okazuje się zaskakująco interesujący, zwłaszcza że w kosmosie gracz nie jest sam.

REKLAMA

Towarzyszy mu sztuczna inteligencja, choć bardziej pasujące byłoby tu określenie sztuczny sarkazm. Gracz z kolei jest... klonem, który dostać ma się w określone miejsce. Po drodze ginie jednak nie raz, nawet nie dwa. Tylko co z tego, myśli wówczas, skoro jest klonem. A po chwili dodaje jeszcze: tylko czy aby na pewno?

„Everspace” skradł moje serce. Uwielbiam gry, na które nie czekam, którymi się nie ekscytuję, a które następnie okazują się prawdziwymi perełkami, zjadającymi na śniadanie hype’owane produkcje od wielkich producentów. Ogromnie polecam, zwłaszcza że równie dobrze bawić będzie się przy tej grze Twój syn. O ile masz syna, rzecz jasna. I o ile sam w końcu odejdziesz od monitora.

Nasza ocena: 8/10

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij