EcoFlow River Mini – test powerbanka XXL

EcoFlow River Mini to urządzenie, które naładuje, co tylko chcesz. A potem zatankujesz energię słoneczną i znów będziesz mógł ładować kolejne urządzenia. 

EcoFlow River Mini fot. max pflegel/mpp
Dostępny oddzielnie panel słoneczny przy dobrej pogodzie jest w stanie naładować stację do pełna w 3 godziny

W czasach gdy coraz więcej sprzętów mamy na baterię – głównie telefony, ale również laptopy, tablety, aparaty fotograficzne, zegarki, słuchawki, latarki (te akurat zawsze były na baterie), kamery, drony, głośniki BT i co tam jeszcze sobie włożysz do bagażu – wyjazd z dala od sieci energetycznej może się szybko skrócić, gdy zabraknie prądu.

EcoFlow River Mini pozwala wyjechać gdzieś, gdzie nie ma ścian, a więc nie ma w nich i gniazdek, bo sama jest takim gniazdkiem. Tyle że przenośnym. Prądu w EcoFlow River Mini wystarczy na naładowanie kilku telefonów, laptopa, baterii do aparatu, a jeśli będziesz potrzebował, to zasili nawet telewizor. Może nie pod namiotem, ale jeśli wyłączą Ci prąd podczas transmisji finału mistrzostw świata.

EcoFlow River Mini – długość ładowania

90 minut. Tyle czasu wystarczy, żeby uzupełnić zapas energii po podłączeniu stacji do sieci. Z panelu słonecznego naładujesz ją na full w 3-6 godzin.

EcoFlow River Mini – moc

300 W. Taką moc nominalną oferuje stacja, a dzięki technologii X-Boost, pozwala ją zwiększyć nawet do 600 W. Jeśli więc się uprzesz, możesz nią nawet zasilić toster lub mały ekspres do kawy. Telewizor też da radę, chociaż nie jakoś bardzo długo.

EcoFlow River Mini – ile urządzeń jednocześnie?

EcoFlow River Mini w wersji EU może jednocześnie ładować do 7 urządzeń. Ma 3 porty USB A, 1 port USB C (100 W), gniazdo zapalniczki, ładowanie bezprzewodowe i gniazdo sieciowe 230 V.

EcoFlow River Mini – waga

EcoFlow River Mini mimo swojej pojemności waży niecałe 3 kg, więc można ją z łatwością przenosić nawet daleko. Ergonomicznie wyprofilowana obudowa zapewnia pewny chwyt.

EcoFlow River Mini – bateria

Żywotność EcoFlow River Mini jest bardzo duża. Po 500 cyklach naładowania i rozładowania bateria zachowuje wciąż 80% pojemności. Wystarczy więc na lata.

EcoFlow River Mini – pojemność

Pojemność tej stacji to 210 Wh, co przekłada się na 8,3 Ah przy napięciu 25,4 V. To wystarczy, by np. naładować MacBooka Air cztery razy do pełna.

REKLAMA