[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.6

Zeppelin - stereofoniczny system do iPoda

Kosmiczny wygląd i znakomity dźwięk. Oto Zeppelin nowej generacji - dzięki niemu przeżyjesz muzyczną Odyseję.

stereofoniczny zestaw g Wytrzymała obudowa ma wykończenia ze stali nierdzewnej, dzięki czemu ten Zeppelin polata dłużej niż Hindenburg...
Bowers & Wilkins to firma z ponad 40-letnim stażem, z której usług korzysta m.in. Peter Gabriel, współtwórca grupy Genesis, człowiek przywiązujący niezwykłą wagę do kwestii jakości dźwięku. Jej projektanci dbają jednak nie tylko o czystość przekazu - starają się zaskoczyć użytkownika również innowacyjnym wyglądem.

Zeppelin to stereofoniczny system do iPoda, który sprawi, że Twój przenośny odtwarzacz dostanie skrzydeł. Głośniki (1 x 50 W niskotonowy i 2 x 25 W średnio-/wysokotonowy) dostosują się do przestrzeni, w jakiej będzie funkcjonować urządzenie, a specjalność kuchni B&W, czyli tuba Nautilus, pochłonie zbędne szumy.

REKLAMA

Muzyką możesz zarządzać z oddali za pomocą poręcznego pilota. Wygląd idzie w parze z wysokiej próby fonią - otóż projektanci doszli do wniosku, że im mniej materiałów wokół głośników, tym lepszy efekt dla naszych uszu. Zdziwisz się, że muza odpalana z iPoda może tak dobrze brzmieć...

Men's Health 11/2008

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij