Dying Light 2 Stay Human na nowym zwiastunie

Podczas wczorajszej konferencji Microsfotu na Gamescom 2021 pokazano nowy trailer zapowiedzianej na 7 grudnia 2021 roku polskiej gry. Dying Light 2 Stay Human robi coraz lepsze wrażenie.

Dying Light 2 Dying Light 2

Miasto Villedor wygląda świetnie; koncepcja artystyczna zawierająca w sobie różne architektoniczne wątki, nadgryzione dodatkowo przez czas, a zwłaszcza upadek cywilizacji, jaką znamy, wydaje się bardzo trafiona. Całość sprawia mocno realistyczne wrażenie – i oby to poczucie walki o przetrwanie w faktycznej metropolii, a nie na zestawie plansz towarzyszyło nam podczas gry.

REKLAMA

Sam trailer to jednak nie tylko rzut oka na lokacje, ale też czysta rozgrywka. Jest tu wszystko, ostra walka, eksploracja, parkur, fragmenty misji, intrygujące postaci niezależne należące zapewne do wielu różnych obecnych w grze frakcji, sam miód.

Premierę gry zapowiedziano na 7 grudnia. Dying Light 2 Stay Human zadebiutuje na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S oraz Xbox Series X. Kibicujemy, aby gra okazała się jednym z najlepszych strzałów tego roku.

REKLAMA