Cyberpunk 2077: znamy szczegóły

CD Projekt Red raz jeszcze wstrząsnął światem gamingu. Ruszyła przedsprzedaż kolekcjonerskiej edycji wyczekiwanego "Cyberpunk 2077", a trailer po prostu zwala z nóg.

cyberpunk fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

Cyberpunk 2077 - co i jak

Kolejny tytuł CD PROJEKT RED po genialnej serii o Wiedźminie od dawna siedział w głowach graczom na całym świecie. Twórcy doskonale stopniowali napięcie, aby wreszcie na targach E3 pokazać nam imponujący grafiką trailer i zaoferować (napakowaną dobrem) edycję kolekcjonerską gry.

REKLAMA

Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Zabawę zaczynamy jako V, którego celem nadrzędnym jest zdobycie klucza do nieśmiertelności. Potężne miasto przyszłości, życie w strachu, przemoc i niełatwe decyzje, które kształtują całą historię. My to kupujemy. 

- Cieszymy się, że wraz z CD PROJEKT RED możemy po raz kolejny zaoferować graczom więcej, niż mogą się spodziewać – powiedział Robert Wesołowski, joint-CEO, CDP sp z o.o. – Szczególną gratką dla największych fanów tytułu będzie edycja kolekcjonerska gry Cyberpunk 2077, wypełniona po brzegi dodatkową zawartością.

Cyberpunk 2077 - edycja kolekcjonerska

Edycja kolekcjonerska zawiera:

 • pudełko Edycji Kolekcjonerskiej
 • pudełko z kodem do pobrania gry oraz płytami ze ścieżką dźwiękową
 • kolekcjonerski SteelBook
 • 25-centymetrowa figura prezentującą główną postać gry
 • artbook w twardej oprawie
 • metalowe przypinki metalowy
 • brelok Quadra V-tech
 • materiał dowodowy NCPD zawierający opatrzony notatkami przewodnik po Night City
 • haftowane naszywki kompendium wiedzy z informacjami na temat świata gry
 • pocztówki z Night City
 • mapa Night City
 • naklejki do sticker bomby

Limitowana edycja kolekcjonerska Cyberpunk 2077 jest dostępna wyłącznie w sklepie www.cyberpunk.sklep.pl na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

 

 

Wygląda na to, że podczas przygód w nie-tak-odległej przyszłości, spotkamy znajomą twarz. Keanu Reeves pojawił się na E3, aby zapowiedzieć najnowsze dzieło CDP. W lekko zmodyfikowanej i futurystycznej wersji pojawia się również w zwiastunie gry. Jako John Wick przyszłości pasuje tam jak ulał.

Cyberpunk 2077 - kiedy premiera?

Czeka nas piękna wiosna. "Cyberpunk" pojawi się na sklepowych półkach już 16 kwietnia 2020 roku. Istnieje duża szansa, że równie piękne będzie lato, ponieważ twórcy już dawno temu zapowiedzieli, że świat w ich kolejnej produkcji zdecydowanie przerośnie ten w "Dzikim Gonie".

Oczywiście - musimy na uwadze fakt, że główny bohater będzie mógł korzystać z aut i pojazdów latających (to z kolei jest dowodem na to, że świat nie będzie "płaski", lecz dość mocno rozbudowany "w pionie"), a to na pewno przyspieszy podróżowanie. Z całą pewnością czekają nas jednak setki godzin z kontrolerem w rękach. Jesteśmy na to gotowi.

Zobacz również:
Sportowcy włączają w swoje treningi interwały, bo HIIT prowadzi do wzrostu VO2max. A co, jeśli poprzestaniemy na samych interwałach? Czy kilkuminutowe treningi o bardzo dużej intensywności mogą być tak samo skuteczne, jak te klasyczne, trwające kilkadziesiąt minut?
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA