[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Citroen DS: bo liczy się wyjątkowość

Są oryginalnie stylizowane i świetnie wykończone, do tego lepiej wyposażone i napędzane mocniejszymi silnikami niż „zwykłe” Citroeny. Bo modele z linii DS mają oferować „coś więcej”. Moda na indywidualizm kwitnie na całego.

logo Citroen DS fot. Snap2Art, shutterstock.com
1. Citroën DS3

Konkurent Mini.

Jeśli ktoś określi DS3 jako „Mini w wydaniu Citroëna”, to nie będziemy protestować. Zadziorny, trzydrzwiowy, wyraziście stylizowany maluch – z charakterystycznie ściętym środkowym słupkiem – to jedno z lepszych aut w klasie.

W ofercie są 3 silniki benzynowe i 3 turbodiesle (71-156 KM), a topowa wersja DS3 Racing ma pod maską benzynową jednostkę 1.6 turbo o mocy 202 KM – taką samą, jak w Mini.

Cena: od 59 950 zł (wersja 1.4 VTI, 95 KM)

fot. Producenci, Dystrybutorzy

REKLAMA

2. Citroën DS4

W stylu crossovera.

Bardzo zgrabna, proporcjonalna sylwetka ma długi przód oraz linię dachu w stylu coupe, jednak jest utrzymana w ultramodnym stylu crossovera. Ostre przetłoczenia na tylnych błotnikach sprytnie sugerują tylny napęd.

Wielką zaletą DS4 jest też kokpit, przypominający ten z Audi R8. W cenniku są 3 silniki benzynowe oraz 3 turbodiesle (92-163 KM), a oferta daje ogromne możliwości indywidualizacji swojego DS4.

Cena: od 71 800 zł (wersja 1.6 VTI, 120 KM)

fot. Producenci, Dystrybutorzy

3. Citroën DS5

Ekstrawagancja na całego.

Najnowszy dodatek do linii DS to jeden z najbardziej ekstrawagancko stylizowanych samochodów na świecie. DS5 świetnie nawiązuje do historii Citroëna – nie stosując stylu retro, który tutaj byłby nie na miejscu.

Ma znakomicie zaprojektowane, przestronne wnętrze. Wszystkie silniki w ofercie posiadają turbodoładowanie (2 benzynowe i 2 wysokoprężne, 112-200 KM), natomiast flagowy model ma hybrydowy zespół napędowy rozwijający moc 200 KM.

Cena: od 99 900 zł (wersja 1.6 e-HDI, 112 KM)

fot. Producenci, Dystrybutorzy

MH 07/12  

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA