[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Bo trzeba umieć się wyróżnić

Dziś nie wystarczy być samochodem jak każdy inny, dziś samochód musi mieć w sobie to „coś”. Może to być wyszukany design, ciekawe rozwiązania techniczne, czy po prostu jakiś niezwykły gadżet na pokładzie. Bo komplet poduszek, klimatyzację, ESP czy radio z MP3 to już standard.

facet z autem fot. LuckyImages, 2015, shutterstock.com
1. Fiat 500L

Ogromny maluch.

Nie trzeba znać jego nazwy, żeby zobaczyć, jak bardzo stylizacja nadwozia nawiązuje do małej, kultowej „pięćsetki”, przy czym 500L w rzeczywistości jest autem przynajmniej dwa rozmiary większym. Z blisko 4,2-metrowym nadwoziem, 2,6-metrowym rozstawem osi i bardzo przestronną kabiną mógłby śmiało uchodzić za auto klasy kompakt.

I do tego jako jedyne auto na rynku dostępny jest w wersji z... pokładowym ekspresem do kawy! Element to na tyle wyjątkowy, że trzeba się na niego zdecydować w chwili zamawiania auta – nie da się go dokupić później.

fot. Producenci, Dystrybutorzy

REKLAMA

2. Ford B-Max

A z boku – dziura.

Minivan zbudowany na podwoziu Forda Fiesty – to gwarantuje najlepsze w klasie właściwości jezdne. Ale nie to tak naprawdę wyróżnia małego Forda – jako jedyne obecnie sprzedawane auto B-Max może pochwalić się brakiem środkowego słupka. Po otwarciu przednich i tylnych drzwi (te drugie są w B-Maxie przesuwane) dostępu do wnętrza nie ogranicza dosłownie nic.

Powstała w ten sposób „dziura” ma 1,5 metra szerokości i znakomicie ułatwia przewożenie dużych i długich przedmiotów. Oczywiście konstrukcję przygotowano tak, by podczas kolizji nadwozie zapewniało taką samą ochronę, jak standardowe

fot. Producenci, Dystrybutorzy

3. Opel Adam

W tysiącach kombinacji.

Opel, tworząc Adama, postanowił szukać nie tych klientów, którzy chcą na malucha wydać jak najmniej, ale wyglądem auta zapewnić sobie unikalność. O jego opcjach wyposażenia można by napisać książkę. Adama można zamówić w wersji Jam (wygląd „luzacki”), Glam (pastelowe barwy, wybitnie kobiece) i Slam (stylizacja usportowiona).

Kolejny etap wyboru to żonglerka kolorami nadwozia (12) i dachu (również 12) oraz wzorami felg (31). Do tego można poszaleć z naklejkami na nadwozie, aplikacjami na plastiki czy kolorami tapicerki. Dwóch identycznych egzemplarzy tego modelu znaleźć nie sposób.

fot. Producenci, Dystrybutorzy

4. Volvo V40 Cross Country

Śmiało w las.

Szwedzki kompakt wyjątkowy jest już w wersji podstawowej – wyposażono go w poduszkę powietrzną dla przechodniów. W chwili kolizji wypełnia ona przestrzeń między pokrywą silnika a dolną częścią szyby i chroni pieszego przed urazem głowy.

Odmiana Cross Country dokłada do tego zestaw zdolności miniterenowych – ma prześwit powiększony o 40 mm i komplet osłon karoserii, dzięki którym wyprawa w krzaki nie będzie musiała kończyć się u lakiernika. Do tego w opcji proponowane są felgi o średnicy 19 cali – bo tak naprawdę w przypadku tego auta chodzi głównie o jego wygląd, a nie pozaasfaltowe zdolności.

fot. Producenci, Dystrybutorzy

MH 02/13

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij