[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

BMW X4: bo chodzi o to, żeby się pokazać

Sezon 2014 jest dla BMW wyjątkowo „busy”. Świeżo po debiucie futurystycznych i3 i i8, na ulice wjeżdża X4 – crossover, który jest mniej praktyczny niż BMW X3, za to stanowi ucieleśnienie dzisiejszej samochodowej mody.

BMW X4 fot. Producenci, Dystrybutorzy
X4 jest dla X3 tym samym, czym X6 jest dla X5 – modelem, który przy wszystkich swoich dynamicznych i prestiżowych zaletach ma dodatkowo tę, że świetnie służy do tego, by się w nim „pokazać”.

Właśnie ogromny sukces X6 spowodował, że teraz pojawia się jego mniejszy brat. Nadwozie X4 jest dłuższe i niższe niż w wypadku X3, auto ma też szerszy rozstaw kół.

REKLAMA

Nieco sztywniej zestrojone zawieszenie oraz ostrzejszy układ kierowniczy zapewnią, jak twierdzi BMW, właściwości jezdne porównywalne z usportowionymi sedanami. Znając możliwości X3, jesteśmy skłonni w to uwierzyć.

W ofercie jest aż sześć silników o mocach od 184 do 313 KM, a wszystkie wersje mają napęd na cztery koła. Ceny: od 188 tys. zł za wersję z dwulitrowym turbodieslem.  

MH 05/14

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij