[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Auto premiery: Korea w natarciu

To nie przypadek, że takie firmy, jak Toyota i Volkswagen, już dziś za swoich najgroźniejszych rywali mają producentów koreańskich. Poniżej nowości z samej tylko klasy SUV-ów i crossoverów - Hyundai Santa Fe, Kia Sorento, oraz SsangYong Korando.

SUV na drodze fot. supergenijalac, 2015, shutterstock.com
1. Hyundai Santa Fe

Stylizacja na szóstkę.

Prawdopodobnie najlepiej stylizowany ze wszystkich koreańskich SUV-ów w dziejach człowieka. Duże, postawne nadwozie o nowoczesnych liniach ma modne przetłoczenia, sugerujące dużo mięśni i zero tłuszczu, a w reflektorach i tylnych lampach baterie diod LED.

Do napędu służy turbodiesel 2.2 CRD rozwijający moc 197 KM, a do wyboru są: skrzynia mechaniczna lub automat, napęd na przednie lub na cztery koła oraz pięć lub siedem siedzeń.

fot. Producenci, Dystrybutorzy

REKLAMA

2. Kia Sorento

Nowość tej jesieni.

Jesienna premiera Kii to odnowiony model Sorento z nowym makijażem przedniej i tylnej części nadwozia, wzmocnioną konstrukcją i bogatszym wyposażeniem. Oferta silników obejmie jednostkę benzynową o pojemności 2,4 l i mocy 192 KM oraz dwa turbodiesle – 2.0 CRDi (150 KM) i 2.2 CRDi (197 KM).

Nam szczególnie podoba się mniejszy z „ropniaków”, który w kombinacji cena - osiągi - ekonomia powinien być najlepszy z całej gamy. Opcje dotyczące skrzyń biegów, rodzaju napędu oraz liczby miejsc są identyczne jak u Hyundaia Santa Fe.

fot. Producenci, Dystrybutorzy

3. SsangYong Korando

W rozmiarze kompaktowym.

Nowość SsangYonga trafia w bardzo popularny kawałek rynkowego tortu – do ultrapopularnej klasy kompaktowych SUV-ów i crossoverów. Stylizowane przez Giugiaro nadwozie ma zgrabne proporcje i dopracowane detale, a nakładki na zderzaki i progi podkreślają uniwersalność auta.

SsangYong obiecuje, że mocno nadmuchane nadwozie Korando skrywa bardzo przestronną kabinę. Do wyboru silniki o pojemności 2,0 l – benzynowy o mocy 150 KM i turbodiesel rozwijający 175 KM. Czy Toyota RAV4, Skoda Yeti i spółka mają zacząć się bać? Czas pokaże.

fot. Producenci, Dystrybutorzy

MH 10/12

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij