[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Auto premiera: Volkswagen Sportsvan

Nazywa się Volkswagen, należy do rodziny Golfa i ma trzy zalety: funkcjonalność, funkcjonalność, funkcjonalność. Oto nowy, miejski Volkswagen Sportsvan. 

volkswagen sportsvan fot. Producenci, Dystrybutorzy
Volkswagen najwyraźniej pozazdrościł Škodzie i stworzył model o użyteczności podkręconej do maksimum. Sportsvan to w uproszczeniu Golf, tyle że o 12,5 cm wyższy. W codziennym życiu jest to prawdopodobnie samochód, który większość innych bije na głowę.

Przede wszystkim kabina jest jak z auta o półtora rozmiaru większego, kanapa jest przesuwana, a do bagażnika można wlać 500 litrów bagażu. Wszystkie udogodnienia na linii schowki-półki- -uchwyty-kieszenie są jak wzięte prosto z podręcznika Škody, natomiast jakość wykonania okazuje się prawie jak z Audi.

REKLAMA

Jednak wbrew temu, co ma w nazwie, oraz mimo iż wszystkie benzynowe silniki w ofercie są turbodoładowane, Sportsvan ze sportem ma niewiele wspólnego. Ale i nie o sport tu chodzi. Do wyboru jest siedem wersji silnikowych (85-150 KM, cztery benzynowe i trzy turbodiesle).

Ceny ruszają od 68 tys. zł, a lista wyposażenia dodatkowego ma kilka stron. Jeśli ktoś chce wcielenia funkcjonalności na kołach, to jest właśnie to.

1. Wnętrze

„Kwadratowa, praktyczna, dobra” – reklamowała się kiedyś jedna z marek niemieckich czekolad. Jak ulał pasuje do Sportsvana.

fot. Producenci, Dystrybutorzy

2. Przestrzeń

Jest jak ze znacznie większego auta. Kanapa jest przesuwana, a jeśli chodzi o możliwości ładunkowe, wyżej Sportsvana jest już półciężarówka.

fot. Producenci, Dystrybutorzy

Autokonkurenci

1. Ford C-Max czyli Focus

Z podwyższonym nadwoziem i nadmuchaną kabiną. Świetny na drodze, z oryginalną deską rozdzielczą i dynamicznymi silnikami. Do wyboru wersje pięcio- i siedmiomiejscowa (Grand C-Max). W aktualnych promocjach ceny od 62 tys. zł.

fot. Producenci, Dystrybutorzy

2. Peugeot 3008

Ni to van, ni crossover – Peugeot wszystko robi po swojemu, ale i też 3008 ma dość oryginalne nadwozie. Największe zalety auta to świetnie zaprojektowana kabina i kapitalny poziom komfortu. Na liście silników jest również – to rzadkość – hybryda. Od 70 tys. zł.

fot. Producenci, Dystrybutorzy

MH 08/14  

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij