[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Auto premiera: Range Rover Sport

Nowoczesny i stylowy, odchudzony i wyposażony w mocniejsze silniki. Nowy Range Rover Sport wygląda tak, że zwróciłby uwagę nawet na pełnej gwiazd ceremonii rozdania Oscarów. Oto SUV na miarę XXI wieku.

fot. Producenci, Dystrybutorzy
Słowem-kluczem jest tu charyzma. Rynek jest pełen luksusowych SUV-ów, jednak żaden nie ma takiego charakteru, jak Range Rover Sport. Jeśli nowy „Sport” na zdjęciach wygląda znakomicie, to na żywo jest jeszcze lepiej. Można by go całego – z lampami, kołami i wszystkimi detalami – pomalować na matowoczarny kolor, a i tak nie będzie żadnych wątpliwości, że to może być Range Rover.

Trzon oferty to 3-litrowe silniki V6 – benzynowy o mocy 340 KM oraz turbodiesel w wersjach 258 lub 292 KM, natomiast na szczycie są jednostki V8 – wysokoprężna rozwija 339 KM, benzynowa zaś aż 510 KM. Wszystkie silniki współpracują z 8-biegowym automatem.

REKLAMA

Land Rover zapewnia, że „Sport” ma być znakomity zarówno na drodze, jak i w terenie – czyli jednym słowem lepszy niż Porsche Cayenne. SUV ma oczywiście napęd na cztery koła, przy czym do wyboru są dwa rodzaje – z reduktorem, w pełni off-roadowy, oraz „uproszczony” dla tych, którzy opuszczają asfalt tylko okazjonalnie.

Jak ze wszystkim, co najlepsze, „Sport” nie jest dla każdego – cennik rusza z poziomu 320 tys.

1. Kabina

Nowoczesne gadżety przykryte elegancko-spartańską deską rozdzielczą. W najlepszych wersjach zegary wykorzystują 12-calowy ekran.

fot. Producenci, Dystrybutorzy

2. Detale

Fotele Range Rovera Sport są wyprofilowane jak w sportowym Jaguarze F-Type. Sama perforowana skóra i wzór przeszyć wyglądają prawie jak milion dolarów.

fot. Producenci, Dystrybutorzy

Autokonkurenci

1. Infiniti FX

Nastawiony bardziej na asfalt niż off-road, duży SUV Infiniti ma po swojej stronie ważny argument – rzadkość. Do napędu służą benzynowe silniki V6 i V8 oraz 3-litrowy turbodiesel o mocy 238 KM. Ceny zaczynają się na poziomie 268 tys. zł.

fot. Producenci, Dystrybutorzy

2. Mercedes ML

Typowo dla Mercedesa, ML wszystko robi dobrze lub bardzo dobrze. Silniki: od 4-cylindrowego turbodiesla po 525-konną wersję AMG, ze znakomitym, bardzo popularnym, 306-konnym turbodieslem V6 pośrodku. Ceny – od 277 tys. zł.

fot. Producenci, Dystrybutorzy

MH 06/13

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij