[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Auto premiera: Peugeot 301

Jakie czasy, takie samochody. A pogodę mamy sprzyjającą praktycznym, niedużym sedanom za przystępną cenę. Oto świetny przedstawiciel tego gatunku – Peugeot 301, który zapowiada podjęcie rękawicy rzuconej przez konkurencję.

Stare chińskie przysłowie mówi, że najlepsze samochody to te, które niczego nie udają. Sądząc po najnowszej premierze Peugeota, francuska firma wzięła sobie tę mądrość do serca.

W wypadku „301” gwóźdź programu to kombinacja przestrzeni i funkcjonalności i ceny. W nadwozie, o prostych, klasycznych liniach jest więc ubrana kabina jak z auta o półtora rozmiaru większego (ilość miejsca z tyłu jest naprawdę imponująca).

Na deser zaś „301” serwuje ponad 500-litrowy bagażnik. Zestaw silników jest na miarę dzisiejszych czasów, i składa się  z benzynowych jednostek 1.2 (72 KM) i 1.6 (115 KM) oraz turbodiesla 1.6 HDI (92 KM).

REKLAMA

Nas szczególnie ciekawi silnik 1.2, właśnie za względu na obiecywane przez Peugeota niskie spalanie – parametr być może mało emocjonalny, za to na co dzień bardzo życiowy. Cennik „301” rusza od 40 tys. zł.

1. Wyposażenie

„301” może być wyposażona m.in. w bluetooth, system wspomagania parkowania czy system zdalnego otwierania pokrywy bagażnika.

2. Detale

I w ogóle, i w szczególe auto jest zaprojektowane bardzo neutralnie; komputer pokładowy jest standardowo w każdej wersji.

Autokonkurenci

1. Renault Fluence

Duży, przestronny, funkcjonalny, użyteczny itp., itd. Jedną z większych zalet Fluence jest niezła jakościowo kabina, natomiast wadą – brak w ofercie mniejszego niż 1.6 l silnika benzynowego. W aktualnych promocjach sedana Renault można mieć za 52 tys. zł.

2. Skoda Rapid

Tegoroczna nowość Skody parkuje między Fabią a Octavią – za cenę niewiele wyższą od tej pierwszej oferuje w kabinie przestrzeń przynajmniej porównywalną z wnętrzem tej drugiej. Rapid ma praktyczne zalety Skody, a do wyboru jest 6 wersji silnikowych. Ceny – od 45 tys. zł.   

MH 12/12

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij