[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Auto premiera: Lexus GS

Czy Lexus w końcu na dobre przebije się do klasy biznes w Europie? Nie wiemy, ale możemy się założyć, że w tej chwili w centrach BMW i Mercedesa rozbierają najnowszego sedana od Lexusa na części.

fot. Producenci, Dystrybutorzy
GS to bowiem model, który ma wystrzelić Lexusa na wyższy poziom. Lexus wypracował własny, bardzo oryginalny kierunek stylizacji, wyrazisty i elegancki, a płynne linie nadwozia sprawiają wrażenie, jakby zostało ono wykonane z ciekłego metalu.

Na pokładzie znajduje się kawał nowoczesnej techniki w postaci systemu Night View, wyświetlacza typu head-up oraz pakietu systemów wspomagających kierowcę (takich jak aktywny tempomat, kamera śledząca ruchy oczu kierowcy – by określić, jak bardzo jest zmęczony), a także ostrzegających o zagrożeniach (np. o obecności innego pojazdu w martwym polu albo niezamierzonej zmianie pasa ruchu).

REKLAMA

W ofercie są trzy silniki – benzynowe 2.5 V6 (GS 250, 209 KM) i 3.5 V6 (GS 350, 317 KM), a do tego flagowa wersja z napędem hybrydowym (GS 450h, 345 KM). Wszystkie współpracują z automatycznymi przekładniami, natomiast nowością w GS jest napęd na cztery koła (GS 350AWD).

Lexus zapowiada, że właściwości jezdne nowego modelu mają być „wzorcowe”, ale o tym przekonamy się dopiero kiedy dostaniemy nowego GS-a do rąk. Auto można zamawiać już teraz, a cennik startuje z poziomu 200 tys. zł.

1. Kabina

Jest bardzo nowoczesna, a u góry deski rozdzielczej znajduje się 12,3-calowy ekran – jeden z największych w świecie samochodów.

fot. Producenci, Dystrybutorzy

2. Zegary

Duże i klasyczne, czyli najlepsze, jakie mogą być. Przed nimi, na kolumnie kierownicy, znajduje się kamera śledząca ruchy oczu kierowcy.

fot. Producenci, Dystrybutorzy

Autokonkurenci

1. BMW 5

Pod względem charakteru aktualna „piątka” jest czymś w rodzaju mniejszej „siódemki”. W klasie biznes limuzyna serii 5 wyznacza standard, jeśli chodzi o dynamikę jazdy oraz ekonomię. W ofercie jest aż 10 silników, do tego hybryda oraz gorąca wersja M5.

fot. Producenci, Dystrybutorzy

2. Mercedes E

Pod względem komfortu Mercedes wciąż nie ma sobie równych – jakość resorowania, fantastyczne fotele oraz świetna ergonomia to wielkie zalety klasy E. Oferta silników jeszcze szersza niż u BMW – 12 jednostek plus odmiana hybrydowa i potężny E 63 AMG.

fot. Producenci, Dystrybutorzy

MH 06/12 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij