[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.8

Aparaty i kamery: MH Tech

Rusz się z domu i zachęć do wyjścia na świeże powietrze innych. Najlepiej dzieląc się zdjęciami i filmikami ze swoich wypraw. W końcu jeden obraz mówi więcej niż 1000 słów.  

aparaty i kamery fot. Producenci
1. Jakość i styl - Olympus PEN-F

Jeżeli sądziłeś, że aby zrobić dobre zdjęcie, musisz mieć zaawansowaną lustrzankę z wielkim obiektywem, to najnowszy Olympus PEN-F wyprowadzi Cię z błędu. Jest poręczny, a jednocześnie tak wszechstronny, że prędzej Tobie zabraknie pomysłów na ujęcie niż jemu możliwości sfotografowania. A zatem po kolei: świetna matryca micro 4/3 o rozdzielczości 20 MP, która nie dość, że świetnie sobie radzi w półmroku, to jeszcze jest stabilizowana, dzięki czemu możesz robić nieporuszone zdjęcia nawet na długich czasach.

Po drugie – pomysłowy tryb kreatywny. To nie proste filtry, tylko w pełni konfigurowalne rozwiązanie dla tych, którzy chcą prosto z aparatu dostać wyróżniające się zdjęcie. Coś jakby Lightroom zaszyty w body. Po trzecie – dzięki WiFi zdjęcie możesz wysłać do sieci od razu. Po czwarte – PEN-F, dzięki mikroprzesunięciom matrycy, potrafi robić zdjęcia o rozdzielczości 80 MP. Bateria obiektywów Zuiko dopełnia ten wyjątkowy model. No i na koniec warto wspomnieć o stylu: PEN-F wyróżnia się również wyglądem. Metalowa obudowa nawiązuje formą i jakością wykonania do klasycznych Olympusów z lat 60.

 

REKLAMA

aparaty i kamery fot. Producenci
2. Tanio i wyraźnie - Xiaomi Yiaction Camera

Znacznie tańszy konkurent legendarnego GoPro. Nagrywa w full HD, a jeśli zrezygnujesz z części rozdzielczości, potrafi nagrywać nawet 120 kl/s. Dzięki aplikacji łatwo paruje się ze smartfonem, który ułatwia zarządzanie. Można kupić w różnych zestawach – najdroższy kosztuje 999 zł i ma wszystko, czego potrzeba, żeby utrwalić nawet najbardziej szalone wyczyny. Dobra wiadomość – jest oficjalny dystrybutor w Polsce.

 

aparaty i kamery fot. Producenci
3. Oczy dookoła głowy - Ricoh Theta S   

Niezwykła kamerka, która potrafi robić zdjęcia i filmiki sferyczne, co oznacza, że rejestruje dosłownie wszystko dookoła siebie. W trakcie odtwarzania możesz decydować, czy chcesz oglądać niebo czy ziemię, czy to, co było przed Tobą, czy to, co było za Twoimi plecami. Zabierz ją ze sobą na imprezę na świeżym powietrzu, a nie stracisz żadnej akcji – Theta rejestruje wszystko. Żeby docenić jej zalety, trzeba ściągnąć darmowy program do odtwarzania ze strony.

 

aparaty i kamery fot. Producenci
4. Wodoodporna klasyka - kamera JVC GZ-RX515BEU  

Klasyczny kształt, wodo- i pyłoodporna. Bateria wystarczy nawet na 5 godzin nagrywania. Stabilizacja obrazu, optyczny zoom x40 i WiFi. Czegóż chcieć więcej?

 

aparaty i kamery fot. Producenci
5. 4K na kabelku - Panasonic HX-A500

Sportowa kamerka od Panasonica wyróżnia się dwiema cechami. Po pierwsze, modułową budową – sama kamerka jest umieszczona na ekranowanym, elastycznym kabelku, który przesyła obraz do jednostki centralnej. To ułatwia mocowanie i pozwala np. korzystać z niej, by zajrzeć tam, gdzie większe kamerki nie chcą się zmieścić. Drugi wyróżnik to rozdzielczość: HX-A500 nagrywa w 4K/25 kl/s. Oczywiście dzięki WiFi można nią sterować ze smartfona.

aparaty i kamery fot. Producenci
6. Filmik instant - kamerka Graavia

Rozwiązanie dla leniwych lub niecierpliwych. Ta kamerka po całym dniu nagrywania sama zmontuje dla Ciebie filmik o wyznaczonej przez Ciebie długości. Sprzedawana razem z zestawem akcesoriów do montowania.

 

aparaty i kamery fot. Producenci
7. Stabilna jak głowa kury - DJJ Osmo kamera z gimbalem

Niewielka kamerka sportowa, która prawdopodobnie odeśle do lamusa analogowe flyycamy. Sprzedawana razem z trzyosiowym gimbalem Zenmuse X3 pozwala robić "z ręki" filmy tak stabilne, jakbyś kręcił je profesjonalnym sprzętem. Jeśli chcesz zrobić wrażenie na oglądających i montować dynamiczne sceny, dzięki temu zestawowi zrobisz to na pewno. Aha, czy wspomnieliśmy o tym, że kamera kręci w 4K? Podłączywszy do niej smartfona, możesz mieć podgląd obrazu oraz sterować nagraniem z poziomu aplikacji.

MH 04/2016

 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij