REKLAMA

Forum - Styl

Dyskusja do tematu: Lekarstwo na łysienie - co i jak?

Połowa facetów łysieje już przed pięćdziesiątką. Dwie dekady później nagą czaszkę ma już 80% z nas. Po latach poszukiwań lekarstwa na porost włosów pojawiła się w końcu realna szansa na naprawdę skuteczne.

Przejdź do artykułu
    przez ~Maciej,
    2017-05-26 10:54:14

Moje łysienie było dla mnie takim kompleksem że w końcu zebrałem się w sobie i zdecydowałem się na mikropigmentację włosów, coś a la tatuaż włosów, w dodatku bezbolesny. Znalazłem w poznaniu świetnego specjalistę z microhaar.pl, z tego co wiem szkolił się u najlepszych londyńczyków. Widać że zajmuje się tym mega profesjonalnie. Teraz w końcu znów czuję się dobrze i męsko. Moja pewność siebie wróciła ze zdwojoną siłą.

przez ~Kazik,
    2017-06-21 15:39:53

Chyba na przeszczep nie jestem aż tak odważny, ale za to na mikropigmentację w poznańskim Microhaar dałem się żonie namówić i nie żałuję. Teraz czuje sie pewniej bez tych strasznych zakoli.

przez ~Marcin,
    2017-08-11 14:20:45

Zdecydowanie na obecną chwilę najlepszym rozwiązaniem jest mikropigmentacja włosów. Krzysiek ze scalpmann.com to prawdziwy mistrz!!! Efekty jego zabiegów nie różnią się niczym od tych ze SKALP, His Hair czy Da Vinci Clinic ! dla mnie ten gość to numer jeden w Polsce cenowo nie najgorzej. scalpmann.com

przez ~Damian,
    2017-08-11 14:22:40

Zdecydowanie na obecną chwilę najlepszym rozwiązaniem jest mikropigmentacja włosów. Krzysiek ze scalpmann.com to prawdziwy mistrz!!! Efekty jego zabiegów nie różnią się niczym od tych ze SKALP, His Hair czy Da Vinci Clinic ! dla mnie ten gość to numer jeden w Polsce ! cenowo może nie jest najtańszy ale warto

przez ~Daniel,
    2017-08-11 14:25:35

Zdecydowanie na obecną chwilę najlepszym rozwiązaniem jest mikropigmentacja włosów. Krzysiek ze scalpmann.com to prawdziwy mistrz!!! Efekty jego zabiegów nie różnią się niczym od tych ze SKALP, His Hair czy Da Vinci Clinic ! dla mnie ten gość to numer jeden w Polsce ! cenowo może nie jest najtańszy ale warto

przez ~mikromania,
    2017-08-25 14:38:02

Słyszeliście o metodzie mikropigmentacja skóry głowy? Czy wiecie że jest to w tej chwili najpewniejsza, najbardziej efektywna, bezinwazyjna, stosunkowo niedroga (w porównaniu z systemami lub przeszczepem) metoda, która swietnie rozwiązuje problem łysienia? czy to tylko głębokie zakola, czy łysa korona głowy, czy całkowicie łysa głowa, czy też przerzedzone włosy z pomocą służy mikropigmentacja skóry głowy. Efekt jest tak naturalny, że mężczyźni którzy odważyli się poddać temu zabiegowi , przecierają oczy ze zdzi...więcej

przez ~mikromania,
    2017-08-25 14:53:04

A my polecamy Marię z mikromania.com.pl Maria jest świetną specjalistką w tej dziedzinie. Szkoliła się u Agnieszki Zapały z MikroHair z Piaseczna (pionierki w dziedzinie mikropigmentacji skóry głowy w Polsce). Pracuje na najwyższej klasy sprzęcie i pigmentach. Na dzień dzisiejszy posiada duże doświadczenie w wykonywaniu mikropigmentacji skóry głowy. Efekty jej zabiegów są tak naturalne, że nikt nie jest w stanie rozpoznać że to efekty mikropigmentacji. Mikropunkciki na skórze głowy do złudzenia przypominają m...więcej

przez ~laura,
    2017-10-05 23:18:04

zmagam sie z łysieniem androgenowym kupiłam tu http://nplink.net/sof3UFrG profolan i........ jest mega drogi :D ale na nic innego nie wydałabym pieniędzy włosy sie poprawiły i jest pełno baby hair :D:D

przez ~Łukasz,
    2017-10-22 15:51:22

Od 2 tygodni stosuje plastry dermastic na łysienie. Dała mi je koleżanka fryzjerka widząc moje łysienie. Na początku prawie nic nie dawały, ale po tygodniu stosowania zrobiły się mocniejsze i gęstsze niż wcześniej. Spróbujcie sami

przez ~Max,
    2017-11-27 10:48:14

Mi pomogli z Keep24. Zakupu dokonałem na stronie www.keep24.pl. Kupiłem, użyłem, a efekty były widoczne po miesiącu.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5
REKLAMA