REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Alkohol, czyli 45% (nie)mocy

Alkohol i Twoja sprawność psychofizyczna to naczynia połączone - im więcej i im mocniejszy trunek w siebie wlewasz, tym mniej mocy zostaje Ci do dyspozycji. Zanim przy następnej okazji stracisz umiar, sprawdź, jak nadmiar procentów szkodzi zdrowiu i formie.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2010-01-29 20:42:18

Alkohol i Twoja sprawność psychofizyczna to naczynia połączone - im więcej i im mocniejszy trunek w siebie wlewasz, tym mniej mocy zostaje Ci do dyspozycji. Zanim przy następnej okazji stracisz umiar, sprawdź, jak nadmiar procentów szkodzi zdrowiu i formie.http://www.menshealth.pl/zdrowie/Alkohol-c...emocy-3791.html

przez ~hustla,
    2010-01-29 20:46:44

Jako abstynent (no prawie, bo pije okazyjnie na czyjeś urodziny lub od święta) stwierdzam, że jakoś nie widzę po pijących by byli jakoś gorzej sprawni, ale poczekam jeszcze 5 lat może zmieni się wniosek z moich obserwacji.

przez ~sven,
    2010-01-30 00:46:35

Stosunkowo dobry artykuł. Na pewno jest ciekawy. Szczególnie dla mnie - jestem po kilku glębszych

przez ~maras86pl,
    2010-01-30 22:53:12

jest w tym coś prawdy. jak się wypije "trochę" więcej to zaczynają się różne "schody" niektórzy nie potrafią się wygadać inni z kolei nie potrafią się ruszyć. więc ta zależność: więcej alkoholu mniejsza sprawność psychofizyczna jest uzasadniona i dowiedziona, pewnie wielu z nas mogło by być tutaj przykładem

przez ~bijuu,
    2010-01-31 09:08:03

CYTAT(maras86pl @ 30-01-2010, 23:53) jest w tym coś prawdy. jak się wypije "trochę" więcej to zaczynają się różne "schody" niektórzy nie potrafią się wygadać inni z kolei nie potrafią się ruszyć. więc ta zależność: więcej alkoholu mniejsza sprawność psychofizyczna jest uzasadniona i dowiedziona, pewnie wielu z nas mogło by być tutaj przykładem Ja to znowu nawijam jak nakręcony , a i śpiewam niemieckie wojenne piosenki . Dlatego staram się rzadko pić a jak pić to z samym sobą .

przez ~czytacz,
    2010-01-31 13:49:02

Mozna przewrotnie napisac, ze alkohol wyzwala tez w czlowieku wiele wspanialych cech - nagle okazuje sie, ze potrafimy tanczyc (choc inni beda w tym czasie uciekac z parkietu, zeby nie zostac staranowanymi), spiewac (tylko czemu didzej wyrywa nam mikrofon?), mowic jezykami swiata (inni nazwa to belkotaniem, ale co oni moga wiedziec o suahili) oraz popisywac sie nadludzka sila i mozliwosciami (siostro, jak dlugo leze juz na tym oddziale?).Niestety, zbyt czesto tez czyni z nas idealne kroliki doswiadczalne do testowania wszelakich rodzajow terapii walki z bolem

przez ~vooytek,
    2010-05-17 10:11:13

Tak, alkohol ukazuje nasze prawdziwe, skrywane JA.

przez ~miki27,
    2010-05-22 15:09:25

hmmm ja niestety mam bardzo donośny głos i niestety po alkoholu (tzn jak przegne) tracę kontrolę nad nim i zaczynam wrzeszczeć na całą salę do tego dochodzi śmiałość do dziewczyn i agresja

przez ~maras86pl,
    2010-05-22 18:21:12

śmiałość do dziewczyn to wcale nie zły objaw, ale reszta...unikaj picia będzie bezpieczniej

przez ~miki27,
    2010-05-22 22:14:40

CYTAT(maras86pl @ 22-05-2010, 18:21) śmiałość do dziewczyn to wcale nie zły objaw, ale reszta...unikaj picia będzie bezpieczniej no wiem, że to akurat jest ok ;da te pozostałe to jak już przegnę dopiero mam

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA