REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: 7 mitów na temat palenia

Palisz papierosy, choć wiesz, że to szkodzi. Wiele razy próbowałeś rzucić, ale bez powodzenia. Brak Ci silnej woli? Bzdura. Po prostu nie przyjąłeś nigdy do wiadomości, że powody, dla których sięgasz po fajki, są zwyczajnie głupie. Zrób to, a z walki z nałogiem wyjdziesz zwycięsko.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2011-10-11 01:53:19

Palisz, choć wiesz, że to szkodzi. Wiele razy próbowałeś rzucić, ale bez efektu. Brak Ci silnej woli? Bzdura. Po prostu musisz przyjąć do wiadomości, że powody, dla których sięgasz po fajki, są zwyczajnie głupie. Zrób to, a z walki z nałogiem wyjdziesz zwycięsko.

przez ~koneser,
    2011-10-11 12:19:29

Osobiście nie palę. Ale obserwując palaczy zauważyłem że podczas palenia łatwiej nawiązuje im się nowe znajomości. Np. Piwko + fajka, albo samo wyjście na papierosa też jest pretekstem.

przez ~peterix,
    2011-10-14 11:26:54

Witam Jestem tu nowy więc wypada się przedstawić na imię mam Piotr i od około roku jestem stałym czytelnikiem MH .Przeczytałem ten artykuł o 7 mitach na temat palenia i oczywiście rozumiem, że ma on charakter prozdrowotny i może powinienem schować się do mysiej dziury i nie pyskować, ale nurtuje mnie pewien problem i ciekaw jestem czy ktoś podzieli lub chociaż skomentuje moje zdanie.A więc: tak, jestem palaczem. Palę od 24 roku życia czyli prawie 20 lat mam więc chyba jakieś doświadczenie. Może to sprawa skle...więcej

przez ~arczibald,
    2011-11-03 20:28:29

Moim zdaniem ta książka to lekka ściema. Nie ma w niej nic odkrywczego tylko pozbierane do kupy stare argumenty. Jasne, jeżeli komuś pomoże niech czyta. Ja się przerzuciłem na e-papierosy i jest git. Palę je od niedawna, ale już widzę pierwsze efekty - poprawa kondycji przede wszystkim! No i nie trzeba rezygnować z fajki dla towarzystwa

przez ~atlas,
    2011-11-23 19:13:42

Ja też palę e-papierosy. Tu nawet nie chodzi o moje zdrowie, co o wygodę. Nie chciało mi się już za każdym razem, gdy miałem ochotę na dymka wychodzić na balkon. Teraz z elektronicznym mogę sobie palić siedząc wygodnie w fotelu przed tv i żona mnie nie wygania. A nie wygania, bo jej po prostu e-papieros nie przeszkadza. Bo choć jest tu "dym", to jest on praktycznie bezwonny. Tak samo jest w restauracjach czy pubach. Już nie muszę szukać takich z kącikiem dla palaczy, czy wychodzić na zewnątrz. Palę sob...więcej

przez ~d,
    2016-09-21 16:42:01

Wszystko zerżnięte z książki "Łatwy sposób na rzucenie palenia"

przez ~Ejdi,
    2016-09-28 07:19:16

Naicz się czytać, napisał skąd ten tekst

przez ~janka,
    2017-02-01 09:59:02

Mi niestety bardzo się przytyło po rzuceniu i nie mogłam później z kolei schudnąć. Wróciłam do palenia, ale tylko tych lepszych papierosów np. Vabanque.

przez ~komarek,
    2017-05-05 19:59:18

A moim zdaniem ten artykuł jest trochę przekłamany. W dużej mierze zależy od człowieka czy będzie chciał się uzależnić czy nie. Bez przesady, jak ktoś zapali pierwszy raz w życiu papierosa nie zacznie palić od tak paczki dziennie i się uzależni. Ja palę papierosy tylko na imprezach i to nie wszystkich, jak mam okazję czy chęć. Chodzę na nie bardzo rzadko, zdarza się nawet, że i raz na pół roku i jak już to mogę wypalić paczkę na noc a potem nie palić rok, nie zależnie czy ktoś mnie nagle w ciągu dnia będzie ch...więcej

przez ~kajtek44,
    2017-08-09 10:50:30

Palenie sprawia mi przyjemność, tym większą, odkąd odkryłem, że mogę palić czystą krajankę tytoniową. Papierosy takie weszły na rynek w ubiegłym roku i nawet w smaku są lepsze. Nazywają się VaBanque.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA