REKLAMA

Forum - Fitness

Dyskusja do tematu: Floyd Mayweather Jr: mistrz motywacji

Najbardziej pewny siebie sportowiec świata jest dowodem na to, że tylko wiedząc dokładnie, czego się chce, można osiągnąć poziom motywacji, który cechuje zwycięzców. Ale dla niego walki o mistrzowskie pasy to tylko jeden z wielu powodów, by trenować.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2009-06-19 00:44:41

Najbardziej pewny siebie sportowiec świata jest dowodem na to, że tylko wiedząc dokładnie, czego się chce, można osiągnąć poziom motywacji, który ce[beeep]e zwycięzców. Ale dla niego walki o mistrzowskie pasy to tylko jeden z wielu powodów, by trenować.http://www.menshealth.pl/fitness/Floyd-May...wacji-3536.html

przez ~timm,
    2009-06-19 17:15:02

motywacji mi nie brakuje, ale sila woli ciezarow jeszcze nie podnosze - niedawno zakwasy przestaly mnie meczyc [usuniete ze wzgledu na naruszenie pkt. 8 Zasad forum] - i ciekaw jestem jakie teraz bede miec mozliwosci.

przez ~bobas,
    2009-06-19 23:08:53

Fajny artykul Floyda Mayweathera Jr nie za bardzo lubie za te jego przechwalki, co wyraznie widac w artykule ale widze ze poprostu taki ma charakter a ze dodatkowo motywuje go to do dzialania to dziala tylko na jego korzysc. Ale szanuje go jako boksera Nie moge sie doczekac jego walki z Juanem Manuelem Marquezem chociaz nie wiem czy bede mial mozliwosc zobaczenia tej walki :/Tez chcialbym miec kiedys siec swoich fitness klubow Jutro postaram sie wyprobowac te cwiczenia na skakance ktore byly pod koniec artykulu

przez ~czytacz,
    2009-06-20 00:11:36

Jesli sie nie myle, to walka wlasnie zostala przelozona na nieznany jeszcze termin - Floyd doznal jakiejs kontuzji, ktora uniemozliwia mu wejscie na ring 18 lipca. Zly omen dla powracajacego z emerytury boksera czy znak, ze sie nie oszczedzal na treningach?

przez ~bobas,
    2009-06-20 10:35:01

Floyd nabawil sie kontuzji zeber, byc moze naprawde ma kontuzje a moze to tylko taka zagrywka bo potrzebuje on wiecej czasu na przygotowania albo jak to czasem robia bokserzy chca by przeciwnik musial przedluzac cykl treningowy by nie byl w pelnej formieAle moim zdaniem potrzebuje on wiecej czasu na przygotowania

przez ~pafii,
    2009-06-20 11:38:46

Floyd jest znakomitym bokserem, ale ja osobiście kibicuję skromnemu, nie zadufanemu w sobie mistrzowi, Filipińczykowi Manny Pacquiao.Praca nóg, szybkość oddawania ciosów jest wręcz genialna. Walka z Hattonem w maju udowodniła jego wszystkie zalety. Poza tym nie krzyczy, nie obraża ludzi, ma wielki szacunek dla rywali i nie robi wokół siebie otoczki gwiazdy, a niewątpliwie nią jest.

przez ~bobas,
    2009-06-20 11:49:09

Ta Pacman tez jest swietny, teraz on jest na pierwszym miesjcu w rankingu P4P, jesli sie nie myle to zajal je po tym jak Floyd na emeryture przeszedl. Jesli Mayweather pokona Marqueza to zapowiedzial ze nastepnie wezmie sie za Pacquiao, i mam nadzieje ze Manny go pokona A co do ich zachowania to Floyd tez mnie wkurza jak i napewno wiele osob ale przynajmniej przez to jaki jest wiele osob o nim mowi a napewno to jest jego celem zeby robic wokol siebie szum. Bo znanego boksera chce ogladac wiecej osob co w rezult...więcej

przez ~pafii,
    2009-06-25 12:51:48

Ja mu tych Filipin niekiedy zazdroszczę. Zwłaszcza jak u nas leje i wieje, ale to już inny temat.Manny wyśle na stałą emeryturę Floyda.

przez ~brylant,
    2009-06-25 17:17:09

CYTAT(Pafii @ Jun 25 2009, 12:44 PM) Ja mu tych Filipin niekiedy zazdroszczę. Zwłaszcza jak u nas leje i wieje, ale to już inny temat.Manny wyśle na stałą emeryturę Floyda.Widać,że masz marne pojęcie o klimacie panującym na Filipinach-bardzo duża wilgotność,wysokie temperatury,przez to ciężko się oddycha,już o porze deszczowej nie wspomnę ..... to ja już wole nasze polskie klimaty,chodź przyznam,że jest odstatnio do dupy,ale tam jest jeszcze gorzej i to cały czas.Jesli w końcu dojdzie do walki,to pewnie wygra Manny.

przez ~pafii,
    2009-06-25 18:35:10

CYTAT(brylant @ Jun 25 2009, 17:10 PM) Widać,że masz marne pojęcie o klimacie panującym na Filipinach-bardzo duża wilgotność,wysokie temperatury,przez to ciężko się oddycha,już o porze deszczowej nie wspomnę ..... to ja już wole nasze polskie klimaty,chodź przyznam,że jest odstatnio do dupy,ale tam jest jeszcze gorzej i to cały czas.Jesli w końcu dojdzie do walki,to pewnie wygra Manny.Ach, diament, nie nazywaj mnie imbecylem za temat depilacji. Byłeś na Filipinach? Z elementarza to wiesz? Poczytaj sobi...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA