REKLAMA

Forum - Fitness

Dyskusja do tematu: Trening marines: semper fit

To, czego uczą się podczas szkolenia żołnierze marines, im ma ratować życie na polu bitwy, a Tobie pomoże zbudować ciało tak silne, wytrzymałe i sprawne, jak zawsze chciałeś. Poznaj tajniki nowego planu treningowego tych elitarnych jednostek.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2011-06-22 18:15:52

To, czego uczą się podczas szkolenia żołnierze marines, im ma ratować życie na polu bitwy, a Tobie pomoże zbudować ciało tak silne, wytrzymałe i sprawne, jak zawsze chciałeś. Poznaj tajniki nowego programu treningowego tych elitarnych jednostek.

przez ~pawdor69,
    2011-06-22 19:28:21

zamiast hantli proponuje ketllebells (odważniki) super sprawa, szczególnie wyciskanie żołnierskie, wymachy, itp., pozdrawiam wszystkich !!!

przez ~krzychw,
    2011-06-23 08:55:41

dobry trening na lato, hantle na dwór lub pole i działamy. Dobra odmiana od "zwykłych" treningów.

przez ~qlej1,
    2011-06-25 23:17:44

Artykuł spoko. Zastanawia mnie tylko po co umieszczaja na zdjeciu goscia obrobionego chamsko w photoshopie??? Zmniejszyli mu talie a zapomnieli ze pasek od spodni odstaje. AMATORKA. Nie lepiej bylo pokazac prawdziwego zolnierza marines bez polepszen?? To nie pismo dla modelek, nie oszukujmy sie. Zdrowy facet nie ma 60 cm w pasie i 120 w klacie.

przez ~kamikoross,
    2011-06-26 12:54:35

mam pytanie . Jak ma wygladać unoszenie nog w zwisie ? nogi maja byc wyprostowane czy zgięte w kolanach ?

przez ~hustla,
    2011-06-26 13:37:14

Erosunira: Proste jak tyczka, a jak nie dajesz rady to mozna zgiąc do konta prostego.

przez ~krisio14,
    2011-06-27 11:11:20

mam pytanie jak ma sie budowanie masy u marines do treningu areobowego ktory wykonuja codziennie gdzie regeneracja??

przez ~czytacz,
    2011-06-27 11:45:43

\'qlej1\' napisał(-a):Artykuł spoko. Zastanawia mnie tylko po co umieszczaja na zdjeciu goscia obrobionego chamsko w photoshopie??? Zmniejszyli mu talie a zapomnieli ze pasek od spodni odstaje. AMATORKA. Nie lepiej bylo pokazac prawdziwego zolnierza marines bez polepszen?? To nie pismo dla modelek, nie oszukujmy sie. Zdrowy facet nie ma 60 cm w pasie i 120 w klacie.Ten gosc ma normalna talie, nie wiem, czego sie czepiasz. Jest ustawiony bokiem do obiektywu i tyle. Kazdemu jak sie pochyli do przodu, odstaja z tyl...więcej

przez ~krisio14,
    2011-06-27 11:57:25

ale jak to mozliwe ze sie buduja jesli maja codzienne biegi i marsze po 40 km a z jedzeniem u nich jest roznie

przez ~czytacz,
    2011-06-27 12:10:16

Skad przekonanie, ze maja "codzienne biegi i marsze po 40 km a z jedzeniem u nich jest roznie"? To jakas kosmiczna bzdura.Na pewno trenuja w taki sposob, ale od czasu do czasu. Nawet zawodowi sportowcy, z wyjatkiem genialnych jednostek, nie zniesliby takiego obciazenia. A z pierwszej reki wiem, ze zolnierze elitarnych oddzialow sa karmieni znakomicie - moze nie sa to dania z najlepszych restauracji, ale jedzenia dobrej jakosci na pewno im nie brakuje.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA