[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Fitness

Dyskusja do tematu: Trening komandosa

Sprawdź, czy masz siłę, wytrzymałość i gibkość godną komandosa, robiąc test, który musi zdać każdy żołnierz sił specjalnych, nim wyruszy na misje bojowe. A jeśli oblejesz, potrenuj według programu przygotowanego przez jednego z nich.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2009-02-18 20:11:02

Sprawdź, czy masz siłę, wytrzymałość i gibkość godną komandosa, robiąc test, który musi zdać każdy żołnierz sił specjalnych, nim wyruszy na misje bojowe. A jeśli oblejesz, potrenuj według programu przygotowanego przez jednego z nich.

przez ~Czcibor,
    2009-03-30 21:58:06

Czy ktoś z was, zastosował ten trening??Sam zacząłem dzisiaj i jestem ciekaw czy da efekty

przez ~SoltyS,
    2009-03-30 22:13:27

Ja go robiłem tydzień i muszę powiedzieć,że męczący jak s[beeep]y.yn Lało się ze mnie jak by mi ktoś wylał butelkę wody na głowe (powaga). Przestałem go robić,bo uznałem,że schudnę z 2-3kg i znów potem będę się musiał ostro masować na siłce Mam taką budowę,że lepiej wyglądam zmasowany niż wyrzeźbiony. Trening jest w miare ciężki a to przez to,że jest obwodowy. Gdyby pomiędzy ćw. było 30s przerwy byłby lżejszy.

przez ~Czcibor,
    2009-04-01 12:39:37

Mam takie same odczucia zaledwie po dwóch treningach Ale nie poddaje się, mimo że leją się ze mnie hektolitry potu i sapie jak stary dziadek Będę trenował tak jak zalecają plus normalna siłka. Jestem ciekaw efektów np: po miesiącu

przez ~ziarnisty,
    2009-04-01 16:05:54

SoltyS a przez ten tydzień spadła Ci coś waga ? :] ja potrzebuje jakiś dobry trening na rzeźbę i z tego co mówicie Panowie to chyba dobry trening by był i nie musiał bym wydawać kasy na karnet :] jak to widzicie ?

przez ~SoltyS,
    2009-04-01 20:14:57

Nie sprawdzałem,ale uważam,że leciutko mogła. Ten trening na pewno jest dobry na rzeźbę,ale jeżeli nigdy wcześniej nie ćwiczyłeś lub jesteś po jakiejś dłużeszej przerwie to Ci współczuje jeżeli masz zamiar go wykonywać Mnie nieźle męczył, a ćwiczę systematycznie,ale ost. tylko siłowo,więc z wytrzymałością jest kiepo.Czcibor nie dokładaj siłki,bo popalisz mięśnie,zobaczysz. Ten trening i tak jest ciężki,a do tego wykorzystuję się tutaj oddychanie beztlenowe,więc nie radzę Ci siłki do tego dokładać,bo Ci to nic nie da,a się przetrenujesz.

przez ~ziarnisty,
    2009-04-01 22:09:10

na szczęście jestem raczej zaawansowany więc powinno być git :] to niedługo zacznę i napisze jak będą jakieś kozackie efekty :] pozdro

przez ~SoltyS,
    2009-04-01 22:50:56

\'ziarnisty\' napisał(-a):na szczęście jestem raczej zaawansowany więc powinno być git :] to niedługo zacznę i napisze jak będą jakieś kozackie efekty :] pozdroAha, to dobrze Powodzenia

przez ~Constantine,
    2009-04-10 21:40:38

jak tam panowie idzie:> ja już trenuje może z miesiąc , doszedłem do 40 sekund na stacji , nie jest źle , fakt na początku się ze mnie lało jak z cebra teraz ... w sumie też.... ale jakos lżej mi to przychodzi ! rzeźba się robi nie ma to tamto

przez ~codename47,
    2009-04-11 16:34:33

A mam pytanie, robicie tą rozgrzewkę areobową? Czyli np. biegacie? Bo ja chyba od poniedziałku zaczynam ;>

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij