REKLAMA

Forum - Fitness

Dyskusja do tematu: Pompki: przepis na większą klatkę

Ten 8-tygodniowy program zbuduje Twoją klatkę wyłącznie dzięki pompkom. Większą, silniejszą, bardziej wypukłą - taką, która budzi respekt i na której zechce położyć głowę każda kobieta. Co więcej, osiągniesz to, nawet nie wychodząc z domu.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2012-03-03 01:01:43

Ten 8-tygodniowy program zbuduje Twoją klatkę wyłącznie dzięki pompkom. Większą, silniejszą, bardziej wypukłą - taką, która budzi respekt i na której zechce położyć głowę każda kobieta. Co więcej, osiągniesz to, nawet nie wychodząc z domu.

przez ~krzychaha,
    2012-03-03 12:46:13

A jeśli ktoś nie jest na tyle silny aby robić tak duże ilości pompek? Jeżeli ktoś nie umie robić pompek? Jak najlepiej się nauczyć i czy w ogole jest taka możliwość?

przez ~solid06,
    2012-03-03 13:00:29

jeśli nie potrafisz zrobić tylu powtórzeń na raz rozłóż sobie trening na więcej serii i mniej powtórzeń stopniowo zwiększając liczbę pompek które są jednym z najprostszym ćwiczeniem a zarazem dającym wielkie efekty jeśli robisz je regularnie;)

przez ~matee,
    2012-03-03 14:07:34

\'KrzycHuu\' napisał(-a):A jeśli ktoś nie jest na tyle silny aby robić tak duże ilości pompek? Jeżeli ktoś nie umie robić pompek? Jak najlepiej się nauczyć i czy w ogole jest taka możliwość?Zacznij robiąc pompki przy ścianie stojąc są łatwiejsze w wykonaniu.

przez ~krzychaha,
    2012-03-03 14:28:46

przy ścianie? tzn. odpychając się od ściany? Jest jeszcze jeden problem zmagam się z problemami kręgosłupa - wypuklina w odcinku lędźwiowym, ale pompki nie powinny przeszkadzać prawda?

przez ~kapral1984,
    2012-03-03 15:04:23

Bardzo fajny artykuł.od poniedziałku dodam ten trening do złotej 20 columbu ktory stosuje juz 3 miesiace zobaczymy jakie beda rezultaty po 8 tyg napisze pzdr

przez ~detoks,
    2012-03-03 21:29:11

\'KrzycHuu\' napisał(-a):A jeśli ktoś nie jest na tyle silny aby robić tak duże ilości pompek? Jeżeli ktoś nie umie robić pompek? Jak najlepiej się nauczyć i czy w ogole jest taka możliwość?Obejrzyj to:\'maate\' napisał(-a):Zacznij robiąc pompki przy ścianie stojąc są łatwiejsze w wykonaniu.Bez jaj...A ode mnie w bonusie...

przez ~viejra,
    2012-03-04 18:45:34

Również dodam ten trening do mojego planu, efektami postaram się podzielić za 8 tyg. Przy fazie 1 dodam jeszcze pompki z nogami na podwyższeniu.

przez ~kapral1984,
    2012-03-05 08:48:50

\'celtics\' napisał(-a):Również dodam ten trening do mojego planu, efektami postaram się podzielić za 8 tyg. Przy fazie 1 dodam jeszcze pompki z nogami na podwyższeniu.na 8 tyg odstawie wyciskanie sztangi lezac rozpietki itd a zajme sie tym programem treningowym ja myslalem dodac jeszcze do fazy pierwszej pompki z rekami wyzej na dopompowanie i rozciagniecie klatki

przez ~mattteo36,
    2012-03-06 19:34:38

A ja mam takie pytanie czy jeśli zdecydowałbym się na wykonanie tego programu, to co z tradycyjnym treningiem na klate, robić go tak jak jest + 2-3 razy ten plan?Przez pierwsze 6 tygodni te ćwiczenia robić normalnie każde osobno, nie w obwodach? (pytam dla upewnienia się) Czekam na odp.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 8
STRONA 1 z 8
REKLAMA