REKLAMA

Forum - Fitness

Dyskusja do tematu: Podciąganie: zwiększ siłę ciągu

Podciąganie na drążku to dużo więcej niż trening pleców i ramion. To wyznacznik siły oraz narzędzie, dzięki któremu możesz zdobyć szacunek, poprawić swoją pozycję w grupie i wygrać niejeden zakład. Oto ćwiczenia na drążku i nie tylko, które pozwolą Ci w podciąganiu stać się Numerem Jeden.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2010-09-25 14:33:14

Podciąganie na drążku to dużo więcej niż trening pleców i ramion. To wyznacznik siły oraz narzędzie, dzięki któremu możesz zdobyć szacunek, poprawić swoją pozycję w grupie i wygrać niejeden zakład. Oto sposób, by w podciąganiu zostać Numerem Jeden.

przez ~quartz,
    2010-09-25 18:26:43

Jest tu jakiś majsterkowicz który powie mi jak małym kosztem zrobić pas do którego mógłbym przyczepiać ciężary?Zwykły pas do MC z klamerkami?W ogóle nie wiem jakie hasło wpisać w google żeby odnaleźć jakikolwiek pas do którego można przyczepić obciążenie

przez ~szpaq,
    2010-09-25 18:42:09

przez ~bernardhopkins,
    2010-09-25 18:48:22

\'Quartz\' napisał(-a):Jest tu jakiś majsterkowicz który powie mi jak małym kosztem zrobić pas do którego mógłbym przyczepiać ciężary?Zwykły pas do MC z klamerkami?W ogóle nie wiem jakie hasło wpisać w google żeby odnaleźć jakikolwiek pas do którego można przyczepić obciążenie jezeli masz normalny pas,ktorego uzywa sie do martwych ciagow to przewiazujesz przez niego skakanke,na skakanke zakladasz ciezar i lecisz.na skakanke (nie mowie tutaj o gumowej) mozesz nalozyc spokojnie 20-25 kg.jezeli czujesz ze to za mal...więcej

przez ~alex7,
    2010-09-26 13:58:53

Ma ktoś może jakieś zdjęcia, na których widać efekty przed i po treningach na podciąganiu na drążku?Jak myślicie, ile czasu musi upłynąć, aby było widać efekty na drążku? Chodzi mi o mięsień najszerszy grzbietu.

przez ~szpaq,
    2010-09-26 15:34:36

z tym pytaniem proponuję udać się do wróżki

przez ~pawa,
    2011-02-20 21:17:34

A jakie jest dobre ćwiczenie żeby się podciągać nachwytem? Bo te ruchy negatywne mi się nie udają.. za szybko spadam. Może jakieś rady?

przez ~waclomiej,
    2011-02-20 21:23:04

\'Pawa\' napisał(-a):A jakie jest dobre ćwiczenie żeby się podciągać nachwytem? Bo te ruchy negatywne mi się nie udają.. za szybko spadam. Może jakieś rady?1. Ściąganie wyciągu.2. Poproś kolegę, żeby złapał Cię za nogi i pomagał najmniej jak to możliwe.3. Podstaw sobie jakieś krzesło i pomagaj nogami.Pamiętaj, aby jak najwolniej się opuszczać.

przez ~kapral1984,
    2012-07-27 13:20:18

Podciaganie na drążku - najlepsze cwiczenie na plecy i inne partie miesni nawet brzuch mozna porzadnie skatowac unoszac nogi w zwisie na drazku podczas jednej sesji

przez ~kapral1984,
    2012-07-27 13:26:32

zaimponował mi ten kolo jest dobry

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA