REKLAMA

Forum - Fitness

Dyskusja do tematu: Budowanie masy według Tomasza Brzózki

Świetny sposób na odnoszenie sukcesów to naśladowanie tych, którzy już je osiągnęli. Ta zasada sprawdza się też w siłowni. Dlatego mamy dla Ciebie plan treningowy na masę stworzony i przetestowany przez zwycięzcę 1. edycji konkursu Czytelnik na okładkę MH.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2010-07-01 17:33:45

Świetnym sposobem na odnoszenie sukcesów jest naśladowanie tych, którzy już je osiągnęli. Ta zasada sprawdza się też w siłowni. Dlatego mamy dla Ciebie trening na masę stworzony i przetestowany przez zwycięzcę 1. edycji konkursu "Czytelnik na okładkę MH".http://www.menshealth.pl/fitness/Budowanie...zozki-3968.html

przez ~bijuu,
    2010-07-01 20:14:03

Budowanie masy według Arnolda S. Ronniego C. Franka Z. miałoby jeszcze jakiś sens i popyt ...

przez ~czytacz,
    2010-07-01 20:21:49

Chyba nie widziales Tomka na zywo - masy mu zdecydowanie nie brakuje. No i ma przy tym bardzo fajne proporcje.

przez ~bernardhopkins,
    2010-07-01 20:27:21

swoja droga jestem ciekawy jakie obwody ma Tomasz Brzozka-chcialbym wiedziec do czego mam zmierzac

przez ~szwircu,
    2010-07-01 20:50:00

Dla mnie książka pod patronatem MH to bardzo dobry pomysł, dziwię się że jeszcze nie ma sklepu internetowego MH. Suplementy, akcesoria treningowe, odzież sportowa, publikacje sprzedawane pod tą marką miałyby dużą szansę.

przez ~sven,
    2010-07-01 20:55:51

No i wydawnictwo, które wydałoby coś mojego

przez ~since1775,
    2010-07-01 23:25:25

No cóż, jak dla mnie to bardzo fitnessowe budowanie masy ;)

przez ~Borys,
    2010-07-01 23:49:47

Cóż, marketing robi swoje. Mam nadzieję, że Tomek opublikuje kiedyś własne autorskie wydanie. Jego muskulatura na pewno skrywa więcej tajników niż te przedstawione w tym poradniku.

przez ~krwawyzdzichu,
    2010-07-02 07:52:45

Bez urazy, ale... ten trening nie jest nowością, żadnych w nim smaczków, jakiś własnych pomysłów, ot ubrał się w modne fitness ciuchy, ćwiczy na fajnym drogim sprzęcie, i to tyle... zapewne jego osiągnięcia w budowaniu własnej sylwetki mogą niektórych zachwycać, ale nie powalają na kolana. Zwyczajnie nie da się więcej powiedzieć o budowaniu sylwetki, nasza fizjologia się nie zmieni i są stare dobre sposoby na masę itp. z nutką nowości... trzeba ćwiczyć, ćwiczyć i nie czytać jałowych artykułów.

przez ~since1775,
    2010-07-02 08:40:40

W pełni zgadzam się z Lukim. Ja uznaję tą oldschoolową szkołę, czyli hardcore na siłowni i w kuchni. Cudów nie ma, liczy się ciężki trening ;]

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5
REKLAMA