REKLAMA

Forum - Seks

Dyskusja do tematu: Strategia wakacyjnego podrywu
Kobiety na wakacjach chętniej niż zwykle zawierają nowe znajomości. Nie masz jednak wiele czasu, musisz więc działać szybko i zdecydowanie. Najważniejsze to dobre wejście. Oto 6 rzeczy, które pomogą Ci poderwać na plaży atrakcyjną dziewczynę. Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2011-07-25 14:07:09

Kobiety na wakacjach chętniej niż zwykle zawierają nowe znajomości. Nie masz jednak wiele czasu, musisz więc działać szybko i zdecydowanie. Najważniejsze to dobre wejście. Oto 6 rzeczy, które pomogą Ci poderwać na plaży atrakcyjną dziewczynę.

przez ~sirnexiss,
    2011-07-25 15:14:55

Niestety, ale ten temat mnie rozbroił na całego.Po pierwsze, kto normalny mówi takie teksty? Każdy z nich jest tandetny.A ten pierwszy ma 27%, ponieważ reszta tekstów jest po prostu żałosna i żadna normalna kobieta na takie coś nie zareauguje.Po drugie. Skąd wzięło się to "kobiety lubią oczytanych facetów"?Czytanie książek jest może i dobre, ale przy kominku, w łóżku czy na werandzie, a nie na plaży...Robienie z siebie "oczytanego" tylko po to by poderwać kobietę jest żałosne, to zwykłe kłams...więcej

przez ~hella,
    2011-07-26 22:18:15

Jako kobieta pozwolę sobie ocenić teksty na podryw: jedno wielkie ha.ha.ha xD Kto to wymyślał? Kto to oceniał?? Apel do panów - nie stosujcie ich!

przez ~venso,
    2011-07-26 22:31:22

Najskuteczniejszy sposób na podryw ?? Dowcip sytuacyjny - mieszanka inteligencji, elokwencji i poczucia humoru. Dodać do tego nieszpetną twarz, zadbany outlook oraz perfum i jest bite 50% powodzenia "Kobiety podświadomie kojarzą paski i inne wzorki z dziećmi" Co racja to racja, żal mi tych wszystkich facetów bez gustu.W grupie raźniejKobiety rzadko przychodzą na plażę samotnie. To stadne stworzenia. Wieloletnie doświadczenie dowodzi, że najżyczliwiej przywita Cię trójka. Jeśli wykażesz zainteresowanie ...więcej

przez ~Brylant,
    2011-07-26 22:36:45

\'Venso\' napisał(-a):Najskuteczniejszy sposób na podryw ?? Dowcip sytuacyjny - mieszanka inteligencji, elokwencji i poczucia humoru. Dodać do tego nieszpetną twarz, zadbany outlook oraz perfum i jest bite 50% powodzenia co prawda to prawda ten teks jest fajny-jesli fajnie rozegramy reszte No, jestem wreszcie. Długo czekałaś?

przez ~venso,
    2011-07-26 22:50:54

\'Brylant\' napisał(-a):co prawda to prawda ten teks jest fajny-jesli fajnie rozegramy reszte No, jestem wreszcie. Długo czekałaś?Ja lubię się droczyć, np. dla żartu zagaduję - -"kurcze aż dziwi mnie, że takie fajne ciacho i siedzi tutaj same..."-ona z rumieńcem, ależ (bla bla)- yy miałem na mysłi siebie / miałem na myśli tą laseczkę z naprzeciwka Potem uspokajam, że ona jednak też coś w sobie ma, uśmiecha się od komplementów, a potem łapie za rączki i na parkiet razem sobie szufflujemy

przez ~psyho89,
    2011-07-26 23:17:54

-Siemasz! (yyyy) Na piwko nie masz? Na spontanie tak zagadałem w Suwałkach na festivalu i poszło

przez ~bobas,
    2011-07-26 23:20:48

Venso wymiotłeś tekstem. A Ty Waldek musiales do bardzo pijanej podbic

przez ~psyho89,
    2011-07-26 23:33:51

Albo być bardzo pijanym

przez ~alek,
    2011-07-26 23:43:40

Venso wszystko fajnie, ale traf jeszcze na Kobietę która ma dystans, poczucie humoru. U mnie ostatnimi czasy krucho . No i dobrze rzeczesz że nie ma nic lepszego jak inteligencja + poczucie humoru i lekka doza uszczypliwości. Dobre wychowanie też jest w cenie .

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA