[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Seks

Dyskusja do tematu: Ostry seks: przewodnik dżentelmena

Pejcz, kajdanki, klapsy, opaski na oczy, ostry język... Podobno co najmniej połowa kobiet fantazjuje o bardziej ekscytującym seksie. To samo chodzi po głowie facetom. Wszystkim. Jak dać jej to, czego pragnie, i nie wyłożyć się po amatorsku? Oto przewodnik MH po ostrym seksie.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2015-01-22 16:10:08

Pejcz, kajdanki, klapsy, opaski na oczy, ostry język... Podobno co najmniej połowa kobiet fantazjuje o bardziej ekscytującym seksie. To samo chodzi po głowie facetom. Wszystkim. Jak dać jej to, czego pragnie, i nie wyłożyć się po amatorsku? Oto przewodnik MH po ostrym seksie.<br /><br /><a href="/seks/Ostry-seks-przewodnik-dzentelmena,5502,1"></a>

przez ~stabilna99,
    2015-07-17 11:52:38

Ja mogę polecić bardzo dobrej jakości pejcz bdsm który używam już od jakiegoś czasu. ze skóry, idealny do klapsów i chłostania. kobietki drogie nie bójmy się eksperymentować:)

przez ~FacetNieidealny,
    2015-07-23 12:53:13

Myślę, że znacznie większa część kobiet lubi taki seks, lecz wiele z nich nawet o tym nie wie, bo nie było im dane się o tym przekonać. Eksperymenty w łóżku to świetna sprawa. Polecam mini poradnik dot. tego tematu pt. \"Jak łatwo i skuteczne dbać o udane życie intymne\". Też dla gentlemanów... 

przez ~cefal,
    2018-02-23 12:37:20

Przestańcie się reklamować Tufty

przez ~gość,
    2018-03-13 21:48:29

Czytam i niewierze , rozmawiałam na ten temat z koleżankami i żadnej nie podobały sie te niby erotyczne zabawy w podwładną i pana . Kobiety lubią w tym filmie wszystkie sceny oprócz tych które są tu opisane . Na pewno są takie którym sie podobają pajcze itp ale jest to zdecydowana mniejszość .

przez ~Adi,
    2018-05-28 09:24:00

A jeśli macie problemy to polecam dyskretne rozwiązania:) napotencjetabletki.pl

przez ~Pawdziwy men,
    2018-06-29 10:38:32

Nie wiem jak sie tu znalazlem. Ale.jesteście popierdogleni ..jak.moja zona bedzie chciala brutalnego seksu to wywioze ją do jakiegos muzumanskiego panstwa ..tam bedzie.miala brutalne zycie jako totalne zero i dziediata zona dżejms bonda muslimskiego ktory bedzie ja napierhdalał . A jesli jej bedzie.milo z tego.powodu to.nawet moge zalatwic jej goryla żeby ją wzial za głowe i rozduhpcył o drzewo

przez ~Sam,
    2018-07-19 04:07:42

Zkazda lubi byc zerznieta, jedna do tego lubi lejcze itd, a druga lubi jak sie ja chwyci jedna reka za wlosy druga za tylek i zrobi to pazadnie. Miziu miziu to jak sie ma 18lat ;)

przez ~Jacek,
    2018-07-20 17:25:05

Ewentualnie facet może być dominowany przez kobietę. Pozwólcie swojej dziewczynie się związać i niech wam wsadzi w pupę czopek glicerynowy. Bedziecie jeczec z rozkoszy gdy ona wam wtedy będzie robić łodzią.

przez ~ogarnieta,
    2018-07-26 15:40:17

co za debilny artykul.... :O TOTALNE BZDURY!!!!!!!!!!!!!!!

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij