Forum - Seks

Dyskusja do tematu: Falstart w łóżku: przedwczesny wytrysk

W życiu faceta trudno znaleźć sferę ważniejszą od seksu. Ale nie wszystko, co wydaje się być w łóżku problemem, rzeczywiście nim jest. Zobacz, czym naprawdę jest przedwczesny wytrysk, jak krótko oznacza za krótko i kiedy potrzeba pomocy specjalistów.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2012-09-09 12:34:20

W życiu faceta trudno znaleźć sferę ważniejszą od seksu. Ale nie wszystko, co wydaje się być w łóżku problemem, faktycznie nim jest. Zobacz, czym naprawdę jest przedwczesny wytrysk, jak krótko oznacza za krótko i kiedy warto iść do specjalisty.

przez ~illitum,
    2012-09-13 15:01:39

ja tam bym wolał mieć przedwczesny wytrysk, niż problem ze wzwodem, no nie ukrywam ze jak już się obudzi to mogę i mogę... ale niestety partnerka gdy chce oral jest zawiedziona ze ona nie może mi dogodzić, a ja w ten czas ją kilkukrotniejest to niesprawiedliwe i wątpie że do wyleczenia

przez ~Andrzejwp,
    2014-04-09 16:49:20

nie wiesz co mówisz, przedwczesny wytrysk nie oznacza, że kończyć po 5 czy 10 minutach, ale nawet w kilka sekund. Dla partnerki nie daje to żadnej satysfakcji, a dla faceta też wątpliwą przyjemność i dużo stresu.

przez ~arturek.w,
    2014-06-04 14:49:28

skutecznym środkiem na przedwczesny wytrysk jest stud 100 .mi pomógł.

przez ~Andrzejwp,
    2014-06-24 14:14:07

warto zajrzeć do rankingu busby(kropka)pl, na 4 miejscu jest suplement, który pomaga wydłużyć stosunek nawet o 30 minut

przez ~M94,
    2014-08-12 00:28:23

A nie lepiej przed stosunkiem zwalić sobie z 2-3 razy,to raczej zdrowsze niż chemia.

przez ~Johnny B,
    2014-08-14 08:56:08

Co to ma być jakas złota rada ? Masz kobietę a wolisz trzepac sobie? Panna na pewno będzie w niebo wzięta. Zastanòw się czasem zanim coś napiszesz jak masz głupoty pier*** tylko po to żeby coś napiszesz. Twój sposób żeby rozpalić kobietę zwalic sobie przy niej ?

przez ~LucyFeruX,
    2014-10-31 07:21:10

Dżej Zi, świetny post.Jednym słowem też postaram się to w sobie zmienić. Rezultaty podam za jakiś czas

przez ~D??ej Zi,
    2014-11-03 20:56:33

Dżej Zi, świetny post.Jednym słowem też postaram się to w sobie zmienić.Rezultaty podam za jakiś czasDzięki. Ogólnie jak coś to pisz. Od czasu do czasu zaglądam tutaj. Ja zauważyłem, że w tym samym momencie, w którym biorę wdech przeponą i rozciagam mięsień kegla (jak bym chciał oddać mocz) to bardzo pomaga. To jest chwila moment. Kilka takich działań pomaga mi zapanować nad sytuacją. Ciężko to opisać, trzeba samemu kombinować. Kombinuj z różnymi pozycjami. Zmieniaj pozycje. I oddychaj przeponą (to pomaga rozcia...więcej

przez ~pytaniasex,
    2014-11-05 10:57:33

Dokładnie Dżej Zi świtny post! Możliwe, że będzie to rozwiązanie moich problemów. Powiedz mi tylko ile czasu ćwiczyłeś tą wolną masturbację z oddychaniem przeponą i po jakim czasie był rezultat. Ja narazie mam problem taki, że prawie przy każdym mocniejszym dotknięciu ten mięsień kegla mi się spina. Muszę to wyeliminować. Czy takie ćwiczenia masturbacyjne po jakimś czasie oduczą mnie tych złych nawyków. Oczywiście podczas \"ćwiczeń\" staram się nie spinać kegla, jednak zdarza się, że samoistnie się spina. Rozumiem, że też tak na początku miałeś, lecz z czasem to ustało?

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA