Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Seks

Dyskusja do tematu: Falstart w łóżku: przedwczesny wytrysk

W życiu faceta trudno znaleźć sferę ważniejszą od seksu. Ale nie wszystko, co wydaje się być w łóżku problemem, rzeczywiście nim jest. Zobacz, czym naprawdę jest przedwczesny wytrysk, jak krótko oznacza za krótko i kiedy potrzeba pomocy specjalistów.

Przejdź do artykułu
    przez ~Mens Health,
    2012-09-09 12:34:20

W życiu faceta trudno znaleźć sferę ważniejszą od seksu. Ale nie wszystko, co wydaje się być w łóżku problemem, faktycznie nim jest. Zobacz, czym naprawdę jest przedwczesny wytrysk, jak krótko oznacza za krótko i kiedy warto iść do specjalisty.

przez ~gg39360048,
    2012-09-13 15:01:39

ja tam bym wolał mieć przedwczesny wytrysk, niż problem ze wzwodem, no nie ukrywam ze jak już się obudzi to mogę i mogę... ale niestety partnerka gdy chce oral jest zawiedziona ze ona nie może mi dogodzić, a ja w ten czas ją kilkukrotniejest to niesprawiedliwe i wątpie że do wyleczenia

przez ~Andrzejwp,
    2014-04-09 16:49:20

nie wiesz co mówisz, przedwczesny wytrysk nie oznacza, że kończyć po 5 czy 10 minutach, ale nawet w kilka sekund. Dla partnerki nie daje to żadnej satysfakcji, a dla faceta też wątpliwą przyjemność i dużo stresu.

przez ~arturek.w,
    2014-06-04 14:49:28

skutecznym środkiem na przedwczesny wytrysk jest stud 100 .mi pomógł.

przez ~Andrzejwp,
    2014-06-24 14:14:07

warto zajrzeć do rankingu busby(kropka)pl, na 4 miejscu jest suplement, który pomaga wydłużyć stosunek nawet o 30 minut

przez ~Ksin,
    2014-06-24 14:31:44

warto zajrzeć do rankingu busby(kropka)pl, na 4 miejscu jest suplement, który pomaga wydłużyć stosunek nawet o 30 minut będziesz reklamował jakiś durny środek w każdym poście ?  już zrobiłeś to w  : http://www.menshealth.pl/forum/index.php?/topic/768-przedluzenie-stosunku/page-2 powinno się z miejsca banować takich cwaniaków jak Ty, żenada

przez ~rafi23x,
    2014-07-16 19:25:43

Warto zanim ktos zacznie dobijać sie psychicznie czy ma ten przedwczesny czy nie zrobić sobie test np. http://testy4you.pl/test/czy-mam-przedwczesny-wytrysk lub http://www.nietylkomoment.pl/test.html albo udać sie do jakiegos seksuologa, wizyta to koszt ok 100-200zł zależnie od miasta. W wielu przypadkach da sie to leczyć albo farmakologicznie albo operacyjnie lub terapeutycznie. Ostanią rzeczą jaką powinny takie osoby robić to faszerować sie jakąś chemią niewiadomoego pochodzenia. 

przez ~Pakoelo,
    2014-08-06 23:40:53

Mam problem z przedwczesnym wytryskiem i zastanawiam się czy używać jakiegoś środka, bo na forach dużo ludzi pisze żeby brać jakieś tabletki

przez ~Cuba Libre,
    2014-08-12 00:28:23

A nie lepiej przed stosunkiem zwalić sobie z 2-3 razy,to raczej zdrowsze niż chemia.

przez ~Johnny B,
    2014-08-14 08:56:08

Co to ma być jakas złota rada ? Masz kobietę a wolisz trzepac sobie? Panna na pewno będzie w niebo wzięta. Zastanòw się czasem zanim coś napiszesz jak masz głupoty pier*** tylko po to żeby coś napiszesz. Twój sposób żeby rozpalić kobietę zwalic sobie przy niej ?

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 6
STRONA 1 z 6
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij