REKLAMA

Profil ziemmowit

zgłoś
    Oponka
    No cóż, tez mam 177 cm wzrostu w wakacje mielem okolo 80 kilo. 4 zrzuciło się same, jak zaczałęm normalnie jeść, następne 4 zrzuciłem od pierwszego stycznia dobrze jedząc, ćwicząc prawie codziennie i nie zapychając się do syta. Teraz mam koło 71.5 kg, plan jest taki żeby wyzbyć się resztki opony w przeciągu maks miesiąca. Nie chodzi o to żeby zejść na wadze (to jest tylko wskazany efekt uboczny), tylko, żeby tłuszcz "przetopić" na mięśnie Po pierwsze jedz dobrze i regularnie, a po drugie aeroby. Gdzieś w MH pisali, że żeby pozbyć się 0.5kg trzeba spalić 3500 kcal poniżej metabolizmy spoczynkowego. Jedz maks. 2250 kcal dziennie i ćwicz.
    ziemmowit, 2009-01-14 09:32:18
    zgłoś
    Oponka
    Nie ma czegoś takiego jak zamiana tłuszczu na mięśnie tongue.gif . Jest tylko spalanie tłuszczu, podczas którego zaczynają pokazywać się mięśnie, o ile te również są ćwiczone - przede wszystkim treningiem siłowym. To są dwa odrębne procesy.No tutaj użyłem tylko pewnego skrótu myślowego. Przepraszam jeśli komuś namieszałem w głowie.
    ziemmowit, 2009-01-18 12:51:54
    zgłoś
    Dieta ABS: jasne zasady
    no tak cud amerykańska dieta szkoda tylko że amerykanie to spaślaki które mają problemy ze skłonem gratuluję znajomości tematu autor artykułu wie co piszeBo rozumiem, że wiesz co mówisz z własnych doświadczeń a nie z Jerry Springer Show? Dziwne bo ja podczas pobytu w Nowej Anglii tak długo, jak nie wjechałem w slumsy nie widziałem grubych ludzi. W NY na Manhatanie czasem też pojawiali się w tłumie, ale rzadko. Także radzę zastanowić się dwa razy nad tym co się pisze. Generalnie "middle class" dba o wygląd tym samym o tuszę.
    ziemmowit, 2009-01-18 13:00:53
    zgłoś
    Białko i węglowodany
    Jeśli na każdy kilogram ciała, powinno się przyjmować 2g białka i 4 g weglowodanów (zakładąjac oczywiście, że ćwiczymy) to ergo przy wadze 70 kg, potrzeba 140 g białek i 280 węglowodanów. Z tym pierwszym mam szczególny problem, bo szczerze wątpię, żeby mi się udało taką ilość pochłonąć podczas dnia. W mleku wypijam z jakieś 30 g, do tego zjem z dwie parówki, na obiad coś mięsnego, ale gdyby tak to wszystko policzyć to naprawdę ciężko osiągnąć te 140 g.Stąd moje pytanie - w jaki sposob wy sobie dostarczacie białko, przy czym najbardziej interesują mnie metody, bez odżywek - w zwykłym pokarmie. Macie jakieś sprawdzone patenty? W czym mozna znaleźć dużą koncentrację białka?
    ziemmowit, 2009-01-18 13:02:32
    zgłoś
    Tatuaż
    co to takiego ten "gajer"Gajer = Ancug xDJa się chyba nigdy na to nie zdecyduje z przyczyny prozaicznej. Cokolwiek bym sobie nie wytatuował, pewnie by mi się po dwóch latach znudziło. Niestety. Dlatego nie mam zamiaru sobie nic po ciele bazgrać i męczyć się z tym do końca życia.Przemawia zresztą do mnie argument z Bentleyem Zgadzam się w tym w 100%.
    ziemmowit, 2009-01-18 13:07:45
    zgłoś
    Białko i węglowodany
    Rzeczywiście da się Co prawda moje dotychczasowe dzienne zasoby białka były około 2 raza mniejsze, to przynajmniej teraz wiem jak sobie to odbić.Shaq44: dzięki za linka. Na pewno się mi przyda przy dokładniejszych kalkulacjach.Zastanawia mnie tylko jedno. Czy jeśli dane dnia, zrobię słabszy trening niż zwykle, tudzież nie zrobię wcale i to dłużej, bo np. pojadę na weekend majowy na 3 dni i przez ten czas nie będę się zajmował formą, to czy taka ilość białka jest potrzebna organizowi czy też zwyczajnie wyrzuci je z organizmu?
    ziemmowit, 2009-01-19 01:19:02
    zgłoś
    Opinie o "Osobistym Trenerze MH"
    Wg. mnie brakuje tam ciekawych ćwiczeń, nie wymagających specjalistycznego sprzętu. Te ostatnio pojawiły się w regularnych MH więc jak dla mnie ten wydatek okazał się raczej zbędny. Szkoda, bo fajnie mieć wszystko w jednym miejscu
    ziemmowit, 2009-02-22 22:25:40
    zgłoś
    Tolerancja muzyczna
    Wojny na tle muzycznym niestety w Polsce się zdarzają, czego nie rozumiem :/ Ale to raczej nie wynika z różnych ideologi tylko szukania powodu do mordobicia.Ja natomiast jestem muzycznie uniwersalny. Nie trawię Hip-Hopu i RnB, bo zwyczajnie nie czuję tych klimatów. Disco Polo raczej traktuje z przymróżeniem oka. Po dużej ilości % można się przy tym bawić. Tak poza tym to od Rocka przez klasyczną do Techno, w zależności od chwili, wszystko w zasadzie może mi się spodobać.Swoją drogą, ktoś słuchał tego, co dałem? Naszego dema? Ciekaw jestem opinii...Muzyka fajna, szczególnie instrumental. Niestety wokal jakby nie wiem... nie to, że zły ale jakoś mi nie pasuje do reszty. Ale ogólnie spoko, robicie wrażenie profesjonalizmu i dobrego przygotowania.
    ziemmowit, 2009-02-22 22:50:51
    zgłoś
    Komu kibicujesz w piłce nożnej?/ wszelkie rozmowy o piłce nożnej
    E tam, cudze chwalicie a swego nie znacie Jako Poznaniak kibicuje ofc Lechowi, ale ostatnio jego wyczyny na arenie międzynarodowej to naprawdę powód do dumy. Tak wysoko w pucharach UEFA nie zaszła jeszcze żadna polska druzyna. Do tego te mecze, niektóre pieknie pokazują ducha tej drużyny. Mecz z Austrią Wiedeń, a potem z Udinese pokazały, że pyry walczą zawsze do końca Swoja drogą to co zrobili z Udinese to się w głowie nie mieści - szkoda że nie wygrali bo włosi grali wyraźnie słabiej. Fart ma jednak duże znaczenie. Z drugiej strony mam nadzieje, że w dogrywce Leszek wygra, tak jak byc powinno Zaś, spotkanie z Austrią Wiedeń i ta sama końcówka meczu, decydujaca bramka w dosłownie ostatnich sekundach. Piękno w czystej postaci Polecam ten filmik od 5:11 [yt]FRw-C8bEqMs[/yt]
    ziemmowit, 2009-02-23 17:35:55
    zgłoś
    O kobietach
    No niestety wyskakuje błąd.ErrorThe uploader has removed this file from the server. Chyba, że to taka prowokacja, że nie ma książki, któraby do końca opisywały kobiety
    ziemmowit, 2009-02-28 20:07:40
1 2 3 ... 16
STRONA 1 z 16
REKLAMA