REKLAMA

Profil zielonyranger

zgłoś
    Najlepsza wódka :)
    Wbrew pozorom - można się delektować wódką ;) ale to raczej nie na imprezach ;P Chociaż polecam, spróbować kilku różnych wódek - zapach, smak, finisz - różnią się od siebie bardziej niż można się spodziewać ;)
    zielonyranger, 2015-07-14 23:44:18
    zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    Przyznam, że Terminatora też oglądałem głównie ze względu na Emilię. Ale to nie jest film do którego będę wracał.Z filmów które oglądałem ostatnio to Everest (nie był zły, ale po przeczytaniu książki czułem lekki niedosyt, bo film był taką skróconą wersją. Ale z drugiej strony, niektóre fragmenty w książce lekko zamulały ;) )Do utraty sił - lubię filmy tego typu, szczyt, upadek, trening, szczyt. Lekko się to ogląda.Ant-Man - kolejny z lekkich filmów, ale takie powinny być filmy oparte na komiksach. Czekam jeszcze na Creed. Ale to już bardziej z sentymentu do serii Rocky.
    zielonyranger, 2015-12-08 09:13:24
    zgłoś
    Fenomen disco polo
    [yt]MWilsN_5Y-s[/yt] No jak można nie lubieć Disco Polo? :DParapaparapa oooo! oooo! Paraaa... Słowa banalne, prosty rytm, wystarczy trochę wódki i każdy śpiewa ;) 
    zielonyranger, 2015-12-08 09:19:10
    zgłoś
    Jaka dieta ?
    Możesz też pomyśleć o ćwiczeniach stabilizujących, rano przed szkołą, kilka minutek mostków i gotowe :)Co do diety - powinna zacząć się od czytania. Dlatego zarezerwuj sobie kilka(naście) wolnych wieczorów i bierz się za przeglądanie forum ;)
    zielonyranger, 2015-12-13 12:57:43
    zgłoś
    Dieta tłuszczowa a masa mięśniowa
    U mnie ostatnio na wynos królują galaretki. Z tym, że ja pracuję w gastronomi i wywar spod golonek mam 2 razy w tygodniu :D Do tego trochę gotowanego mięsa, dużo jajek i idealne danie do pudełek :D
    zielonyranger, 2016-01-23 00:32:19
1 ... 30 31 32
STRONA 32 z 32
REKLAMA