REKLAMA

Profil zielonyranger

zgłoś
    Buty piłkarskie
    Możesz też próbować poszukać czegoś ze starych kolekcji Jak np:http://allegro.onet.pl/buty-pilkarskie-adi...1245153722.htmlPrawdę mówiąc, wybór buta jest ciężki, musisz najpierw przymierzyć, pochodzić chwilę.Ja osobiście potrafię odwiedzić wiele sklepów zanim zakupię koreczki
    zielonyranger, 2010-09-24 23:05:41
    zgłoś
    Pieniadze na start
    Przede wszystkim by dostać kasę z urzędu to musisz być na bezrobociu Dodatkowo mieć biznesplan, czasami też wyślą Cię na szkolenia.Ogólnie lepiej spróbować niż wykładać wszystko z własnej kieszeni, w końcu tego później oddawać nie trzeba a 19.000zł drogą nie chodzi. Chyba ze chcesz startować po 40tys Wtedy Twój plan musi być lepszy niż innych ludzi, no i dłużej trwa załatwianie tej dotacji.
    zielonyranger, 2010-11-08 19:16:29
    zgłoś
    Pieniadze na start
    Borys: wystarczy rok A rok to wydaje mi się mało. Wystarczy przez rok opłacać składki a później cały sprzęt który kupisz za tą kasę, jest Twój.Duże wymagania są co do rzeczy kupowanych za te pieniądze, ale wszystko da się załatwić
    zielonyranger, 2010-11-08 20:30:53
    zgłoś
    Zegarek
    Również głosuje na biały Dlaczego ? hmm.. po prostu ładniejszy i tyle !
    zielonyranger, 2010-11-13 11:16:40
    zgłoś
    Whisky
    A próbował ktoś już Johnnie Walkera Red Label z biedronki ? Cena dość promocyjna - 35zł za 0,5 litra. Ciekawi mnie dlaczego tylko tyle, jakiś drugi gatunek, czy co ?
    zielonyranger, 2010-11-20 13:22:07
    zgłoś
    Ulubiony dowcip :)
    Facet zobaczył na ulicy kobietę z idealnymi piersiami. Podbiegł do niej i spytał:-Czy dasz mi jedną ugryźć z stówę?-Wal się pan!-To może za tysiąc-Nie jestem dziwką!-A za 10 tys?Kobieta pomyślała sobie, że to spora suma i warto ją tak szybko zarobić.-Dobrze ale nie tu.Poszli w ciemny zaułek, gdzie kobieta rozebrała się od pasa w górę, pokazując najpiękniejsze piersi na świecie. Facet zaczął je lizać, pieścić, ssać i całować, ale nie gryzł. Wkurzona kobieta zapytała: -To ugryzie pan czy nie??!!a facet:-Nie. Drogo trochę....
    zielonyranger, 2010-11-28 15:31:51
    zgłoś
    Motywująca tapeta ;)
    Łukasz: muszę przyznać że na tej stronie www.quotexite.com można znaleźć wiele ciekawych tapet Hustla: Boyka !!
    zielonyranger, 2010-11-30 23:21:23
    zgłoś
    Świąteczne życzenia 2010
    To i ja życzę Wam spełnienia marzeń No i przede wszystkim zdrowia, bo wtedy nic nie będzie stało na przeszkodzie by dążyć do celu Tyle ode mnie, reszty power rangersów, zordona i wszystkich potworów
    zielonyranger, 2010-12-24 15:01:24
    zgłoś
    Moderatorzy na forum MH
    Jak dla mnie Hustla jest dobrym kandydatem na moda, a gdyby jeszcze popracował nad ortografią to byłby idealny ;P
    zielonyranger, 2010-12-24 15:44:57
    zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    Kurde, mi też się Kevina nie udało oglądnąć w tym roku Cały rok czekania poszedł na marne
    zielonyranger, 2010-12-26 10:37:36
1 ... 2 3 4 ... 32
STRONA 3 z 32
REKLAMA