REKLAMA

Profil zielonyranger

zgłoś
    Matura, studia, praca, plany na przyszlosc
    W końcu po maturkach Ja planuję pójść na studia zaoczne (+praca) na Turystykę i rekreację
    zielonyranger, 2010-05-13 11:01:04
    zgłoś
    Internetowe kino za darmo
    Co do oglądania seriali to bardziej polecałbym - http://iitv.info/Również bez rejestracji itp, a seriali o wiele więcej
    zielonyranger, 2010-05-16 22:48:15
    zgłoś
    Ulubione cytaty i sentencje
    “I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once, but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times.” Bruce Leew wolnym tłumaczeniu "Nie boje się kogoś kto trenował 10000 kopnięć, boje się tego kto 10000 razy trenował jedno kopnięcie"
    zielonyranger, 2010-05-29 21:53:00
    zgłoś
    Motocykl
    Ja na następny sezon mam zamiar zrobić sobie prawko na kat. A.W tym roku brakło kasy, najpierw muszę kupić jakieś autko, dopiero później będę myślał o motorze
    zielonyranger, 2010-08-09 11:17:04
    zgłoś
    Zakłady bukmacherskie - typy
    Ogor1992,no można zobaczyć takie kółeczka w A klasie, ale Zizu nie robił ich przy a-klasowych obrońcach Messi, tak jak i C. Ronaldo mają jeszcze czas by udowodnić swoją wartość, a póki co to jeszcze nie osiągnęli tego co Zidane.Dla mnie i tak rządzi Alex del Piero 36 lat, a nadal gra na wysokim poziomie, ponad 500 bramek w 1 klubie Nawet ostatnio strzelił bardzo ładną bramkę z wolnego w meczu z Shamrock Co do tematu, to szkoda że nie można obstawiać polskiej ekstraklasy. Mam nadzieję że szybko się dogadają.
    zielonyranger, 2010-08-09 21:56:08
    zgłoś
    Smaki odżywek/ suplementów
    VANILIA, BANAN, MLECZNA CZEKOLADA, MASŁO CZEKOLADOW ORZECHOWE, CZEKOLADA MIĘTA, Pyszna Vanilia, Podwójna Czekolada, Truskawki ze śmietaną,3xCzekolada <--- takie mi się udało znaleźć Nie próbowałem jeszcze tego białka, więc ręki nie dam sobie uciąć że to już wszystkie smaki
    zielonyranger, 2010-08-09 22:28:00
    zgłoś
    Wasze komórki
    \'Hogg\' napisał(-a):A co sądzicie o takich np. wynalazkach? Jednak osobiście wolałbym kupić telefon mający mniej funkcji ale oryginał, niż taką chińską wersję
    zielonyranger, 2010-09-14 16:08:36
    zgłoś
    odkurzacz
    Bez workowe mają tą przewagę, że... można również zamontować worek Tak przynajmniej jest w moim Zelmerze (Voyager) Czyszczenie pojemnika nie należy do trudnych czynności, więc osobiście polecam taki rodzaj odkurzacza.
    zielonyranger, 2010-09-15 11:53:02
    zgłoś
    Komu kibicujesz w piłce nożnej?/ wszelkie rozmowy o piłce nożnej
    Ehh... Mój Juventus...No ale cóż, już przed sezonem było wiadomo że ich gra nie będzie rewelacyjna.Ważne by w następnych meczach było lepiej No i niezawodny Alex del Piero
    zielonyranger, 2010-09-16 22:29:34
    zgłoś
    Buty piłkarskie
    Napisz jaką kwotę chcesz wydać na buty, a wtedy coś wymyślimy Ja osobiście polecam Copy Adidasa najtańsze z najlepszych
    zielonyranger, 2010-09-24 14:42:16
1 2 3 ... 32
STRONA 2 z 32
REKLAMA