REKLAMA

Profil zielonyranger

zgłoś
    Piwo
    Jak dla mnie, na czele mojej listy ulubionych piw w dalszym ciągu pozostaje Tyskie.Z innych piw to Guinnes, Tatra mocna(przyzwyczajenie z budowy), no a jak mam smak na coś słodszego to Warka strong.
    zielonyranger, 2010-03-22 14:39:06
    zgłoś
    PSP
    Ja jestem posiadaczem PSP od grudnia 2007 - dobra zabawka, często w zasypianiu pomagał mi meczyk w PESa Z nowych gier nie bardzo wiem co Ci można polecić, ale ze starszych to przede wszystkim GOD of Wars, no i oczywiście PES @BenderGrafika porównywalna do PS2 tylko że na małym ekraniku
    zielonyranger, 2010-03-22 21:47:04
    zgłoś
    postrzeganie samego siebie
    CYTAT(Kissu @ 23-03-2010, 17:33) A ja jednego poranka potrafię wstać z łużka popatrzeć w lustro w trakcie golenia i w myslach pomysleć,hmmm ale ze mnie przystojniacha i nawet widać efekty cwiczeń"Po takim poranku cały dzien jest mój wtedy jestem strasznie pewny siebie i pozytywnie nastawiony.Jednak kolejnego dnia potrafie wstać z łużka popatrzeć na swoje odbicie i pomysleć,,Kur.a ale ja mam zakola,ale jestem blady,te wory pod oczami,i to ciało takie zwiodczałe.Po takim poranku nic mi nie wychodzi.Nie wiem skąd to sie bierze ale strasznie strofuje mnie ta druga wersja.Rozumiem autra wątku jednak moim zdaniem dbając o siebie bedzie wiecej tych pierwszych niz tych drugich odczuc.Na nic nie ma super tabletki czy receptyNo wiesz, mam na to sposób.Zmień "łużko" na "łóżko" a od razu lepiej się będziesz czuł
    zielonyranger, 2010-03-23 19:35:33
    zgłoś
    Śniadanie
    A ja mam takie małe pytanie, postanowiłem je zadać w tym temacie, zeby nie zakładać nowego.Często piszecie o maśle orzechowym, więc jakie polecacie ? Bo tak się zastanawiam nad tym jakie jest najlepsze
    zielonyranger, 2010-04-08 15:35:56
    zgłoś
    Polski Messi
    Ode mnie również poszedł głos na Szmala
    zielonyranger, 2010-04-17 12:59:27
    zgłoś
    Komu kibicujesz w piłce nożnej?/ wszelkie rozmowy o piłce nożnej
    No to tak, jestem kibicem Wisełki Kraków - bywam na meczach, kibicuję od dziecka Z zagranicznych klubów to tylko i wyłącznie Juventus Turyn (niestety w tym sezonie kiepsko :/ )No i oczywiście zespół w którym gram, ale jego nazwy nie zdradzę
    zielonyranger, 2010-05-09 21:57:15
    zgłoś
    Piłkarzyki
    No ja tam grywam w A-klasowym zespole Pozycja: forstoper, lub gdy potrzeba to boki obrony.
    zielonyranger, 2010-05-09 22:01:53
    zgłoś
    Komu kibicujesz w piłce nożnej?/ wszelkie rozmowy o piłce nożnej
    Brylant:akurat wolę Celtic Glasgow No chyba że chodziło Ci o reprezentacje Power Rangersów To niestety nie, nie wzięli mnie Zordon powiedział że będę grał w przyszłym sezonie
    zielonyranger, 2010-05-10 10:22:47
    zgłoś
    Najlepsza wódka :)
    Najlepsza to chyba żołądkowa de luxe.No i oczywiście finka
    zielonyranger, 2010-05-11 10:50:15
    zgłoś
    Najlepsza wódka :)
    Sven: no przecież ciepła to nie wódka Tylko zimna wódka i gorące dziewczyny, nigdy na odwrót.
    zielonyranger, 2010-05-11 12:09:35
1 2 3 ... 32
STRONA 1 z 32
REKLAMA