[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil ziarnisty

zgłoś
    Bieganie a trening na mase
    witam. a ja mam takie pytanie czy na spalanie tkanki tłuszczowej nie lepszy będzie trening interwałowy od aerobów ??
    ziarnisty, 2009-03-29 11:06:34
    zgłoś
    Trening komandosa
    SoltyS a przez ten tydzień spadła Ci coś waga ? :] ja potrzebuje jakiś dobry trening na rzeźbę i z tego co mówicie Panowie to chyba dobry trening by był i nie musiał bym wydawać kasy na karnet :] jak to widzicie ?
    ziarnisty, 2009-04-01 16:05:54
    zgłoś
    Trening komandosa
    na szczęście jestem raczej zaawansowany więc powinno być git :] to niedługo zacznę i napisze jak będą jakieś kozackie efekty :] pozdro
    ziarnisty, 2009-04-01 22:09:10
    zgłoś
    Śmierdząca sprawa
    Panowie a macie jakiś dobry sposób na nie ładny zapach z butów ?? Od czasu do czasu muszę się z nim zmierzyć jak macie jakieś ciekawe patenty to był bym rad wysłuchać ;]
    ziarnisty, 2009-04-05 21:43:53
    zgłoś
    Klopot w pracy i prywatnie
    Jeżeli masz opcje lepszej posady, wiesz lepsze warunki pracy, lepszą płace i inne podobne opcje to czemu nie. To Ty kierujesz swoim życiem i jeżeli chcesz się rozwijać i masz do tego możliwości to korzystaj a koledze podziękuj w jakiś powiedzmy szczególny sposób za to co dla Ciebie zrobił i powiedz mu że dzięki niemu możesz się dalej rozwijać. Myślę że nie będzie miał Ci tego za złe a jak tak to co to za kolego zresztą jak na Ciebie donosi to już w ogóle :] Pozdrawiam
    ziarnisty, 2009-04-09 08:36:36
    zgłoś
    Bieganie / Running
    A Panowie ja mam takie pytanie jak widzicie plan : Poniedziałek: 40 min biegu w jednym tempieWtorek: 20 min biegu interwałowego Środa:40 min biegu w jednym tempieCzwartek:20 min biegu interwałowego Piątek:40 min biegu w jednym tempieSobota:Wolne (od czasu do czasu mecz w piłkę nożną)Niedziela:20 min biegu interwałowego Czy to nie za dużo dla organizmu?? Aha i w dni Pon,Śr,Pt, trening na redukcje ?? Jak to widzicie ??
    ziarnisty, 2009-04-11 19:57:53
    zgłoś
    Bieganie / Running
    Zależy mi na rzeźbie więc nie wiem czy sam bieg interwałowy nie jest najlepszy ? a trening to chce zacząć trening komandosa więc tylko na wykorzystuję własne ciało
    ziarnisty, 2009-04-11 22:10:56
    zgłoś
    ĆWICZENIA
    a Ja mam pytanie jak mogę zamienić np. podciąganie na drążku gdyż np nie mam gdzie tego robić i ważę za dużo by się podciągnąć kilka razy ?? Dysponuję hantlami
    ziarnisty, 2009-04-15 17:52:54
    zgłoś
    Trening komandosa
    a ja mam pytanie co do tego treningu czy nie jest niezdrowo robić go z rana ?? bo ja przez jakiś czas robiłem że wstawałem z rana szklanka koktajlu i bieg 20 min, i ćwiczenia. Czy to nie za mało jak przed takim treningiem ??
    ziarnisty, 2009-05-12 11:42:02
    zgłoś
    Trening komandosa
    aha z rana na czczo chciałem powiedzieć :]
    ziarnisty, 2009-05-12 11:42:45
1 2 3 ... 12
STRONA 1 z 12
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij