[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil zan

zgłoś
    o co chodzi?
    moze pomozecie mi przetlumaczyc na ludzki jezyk takie zachowanie?mialam kolege. lubilismy sie i rozumielismy jak lyse konie.ale..kazdy ma swoj poglad na np. sprawe A.lub N. lub jakakkolwiek inna. taki niefart. kazdy moze sobie myslec i uwazac co chce.i ja sobie uwazalam, ze obiekt, ktory troche wyglada jak kobieta, z ktorym on zamieszkal, to zwykla menelska blachara. on nie negowal, i uwazal, ze wszytko jedno co to jest jesli tylko ciagnie lepiej od pompy.bo to jest najwazniejsze. coz przyznaje, ze to byla pierwsza kwestia, ktora spowodowala moja lawinowa erozje szacunku do niego. jak kazdy cwany menel, rowniez i ten zaciazyl chlopaka, lamentujac, ze to wpadka. po 2 miesiacach znajomosci. moj kolega, oglupial do reszty. z jedenj strony blachara nijak z nim tego nie uzgodnila, z drugiej ani on ani jego rodzina nie wyobrazali sobie aborcji. nawet gdyby uczciwie powiedziiala mu na poczatku ciazy nie po 3 miesiacu. to, plus intensywny terror ze strony krewnych blachary i po 9 miesiacach zostal z niego prawie bezmozgi wrak czlowieka.moje zdanie niestety nie jest dla niego ani o nim pochlebne.szczerze mowiac zaczynam myslec, ze mozgu to on nigdy nie mial.a on ma do mnie o to zal.ma tupet chlopak jednak, nie uwazacie?
    zan, 2013-12-15 23:18:39
    zgłoś
    o co chodzi?
    Volenti non fit iniuriaChcącemu nie dzieje się krzywda - nikt nie może mieć pretensji o skutki swojego działania względem osób trzecich.dzieki! uwazam podobnie. no moze inaczej bylabym to ujela. np. ze scieleniem i wyspaniem sie.tak czy owak, jego problem.nie wiem tylko skad bierze ta bezczelnosc zeby fochac sie o prawde. tj. o to, ze jest bezmozgiem.mozecie mi podpowiedziec, skad?
    zan, 2013-12-16 00:35:35
    zgłoś
    jakiego typu mezczyzn dotyczy ta charakterystyka
    otworozaleznosc? nie wiem czy sie smiac czy plakac kiedy widze jak niektorzy znani mi mezczyzni? po prostu nie istnieja bez ich pompy ssacej.a im mocniej ciagnie tym szybciej szare komorki /chyba bardzo nieliczne/ wylatuja na orbite bez powrotu. nic nie jest wazne, byleby tylko pociagnela.przeciez to jest zenujace.powiedzcie mi prosze, ze to naprwde tylko niektorzy i ze to jakis rodzaj ciezkiego uposledzenia/ niedorozwoju.i czy czyms sie taki tlumok charakteryzuje na odleglosc. chcialabym eliminowac takie osoby z nowych znajomych. 
    zan, 2013-12-16 11:07:04
    zgłoś
    o co chodzi?
    Bo nikt nie lubi wysłuchiwać bolesnej prawdy o sobie.  Ciężko mi tylko zrozumieć, w jaki sposób kobieta miała uzgodnić ciążę z Twoim kumplem. Zawsze wydawało mi się, że seks jest już pewnym stopniu uzgodnieniem ;) A skoro Twój kolega jak sama mówisz jest na tyle głupi żeby po 2 miesiącach znajomości bzykać się bez zabezpieczeń to nie wymagaj od niego jakiejś wielkiej elokwencji w sprawach związku.normalnie. brac antykoncepcje, na ktora sie umowili. wystarczy miec kogos za uczciwego jesli samemu sie takim jest, i horror gotowy.oryginalne. znaczy, ze wielka jest chec w gatunku do reprodukcji skoro w kazdej minucie parzy sie, strzelam, pewnie kilkaset m-k.ja myslalam, ze ludzie uprawiaja seks w wielu innych celach. ale, ze to tak mlode chca na potege produkowac.. aha..dzieki za oswiecenie.  tez mi sie wydaje, a raczej teraz mnie trzasnelo, ze on musi byc jakos uposledzony umyslowo. nie rzoumiem tylko, jak mozna laczyc ewidentne uposledzenie z nieprzezcietnym intelektem. jest bardzo dobry w swojej dzialce zawodowej. dlatego moze to mnie tak zaskoczylo. ten kontrast. i nadal tego nie rozumiem.
    zan, 2013-12-16 12:15:32
    zgłoś
    o co chodzi?
    a. i to nie byla zadna znajomosc. tylko zwykla perfidna blachara, ktora zobaczyla zielonego chlopaczka, pociagnela tzw. inicjacje i do czasu, swiadczyla uslugi za darmo. ciagle tylko nie rozumiem, czemu on byl taki bezmyslny.moze niektore nacje, ktore nigdy wczesniej nie zetknely sie z pewnym typem Polek, zawsze beda bez szans.. czy to po prostu ruch w interesie, odmozdza?prosze o uczciwe odpowiedzi.
    zan, 2013-12-16 12:43:47
    zgłoś
    To niestety nie działa tak prosto. Nie ma tak prostej zależności. Btw, używanie ortografii i interpunkcji nie gryzie, a czytającym ułatwia życie.jestem pewna, ze uzywanie alfabetu komputerowego, zamiast ogonkow jest niczym wobec zrobienia zajawki i ucieczki z pola.
    zan, 2013-12-16 12:48:31
    zgłoś
    o co chodzi?
    Wiadomo, że odmóżdża w jakimś stopniu. Wydzielają się różne hormony, przestajemy myśleć mózgiem tylko fiutem. Niektórzy w większym, niektórzy w mniejszym stopniu. Dlatego też ludzie nie kopulują w żadnym innym celu, niż kontynuacja gatunku. To że natura pozwoliła nam odczuwać z tego przyjemność to inna działka. Jako dorośli ludzie musimy zrozumieć, że przyjemność to po prostu biologiczna zachęta do jak najczęstszego współżycia. I tak zauważ jak więlka jest chęć naszego gatunku do przedlużania ciągłości genetycznej skoro co kilka sekund rodzi się kolejny człowiek. Wracając do Twojego kumpla, to że dał się tak złapać na dziecko to czysta natura. Samica zauważyła samca który będzie gotowy zapewnić bezpieczeństwo jej potomstwu (sama napisałaś, że odnosi sukcesy na polu zawodowym), a on jako samiec oddał jej swój materiał genetyczny. To, że uzgadniali jakąś antykoncepcję hormonalną to już problem moralny, ale z biologicznego punktu widzenia wszystko jest jak należy. Teraz on, jako że ona nosi jego potomka, będzie jej bronił.to mu wlasnie powiedzialam. ze jest bezmozgim cwokiem.Di to go tak dotknelo.dlaczegoz? ;D  zagadka. ktorej macicy bronilby, gdyby spotkalo sie kilka noszacych jego mg?to mnie rozbawia.. rotfl Dlatego też ludzie nie kopulują w żadnym innym celu, niż kontynuacja gatunku. szczerze? ja, w zupelnie innym.D
    zan, 2013-12-16 17:31:50
    zgłoś
    o co chodzi?
    jeszcze pytanie. kazda samica, ma macice. czemu polegl na pierwszej szmacie? bo to dopiero zaczyna do niego docierac, z kim sie zadal. a jestem pewna, ze wszystko najlepsze przed nim .) chocbym chciala, nie moge mu wspolczuc.zaczynam wspolczuc samej sobie, ze moglam go w ogole szanowac.i choc to fakty, jego inteligencja staje sie dla mnie niemozliwa do uwierzenia.
    zan, 2013-12-16 17:48:14
    zgłoś
    Przeczytałem 5 razy i nie zrozumiałem sensu tej wypowiedzi... niestety. Może ortografia nie jest aż tak ważna, jakieś sensowne przemyślenie wypowiedzi i przeczytanie swojego tekstu przed publikacją jest wymagane.  :huh:Ktoś cię wkurzył, zrobił źle - tak jak wiele innych osób wkoło. Nie musisz od razu lecieć z tym problemem na męskie forum. Lepiej zrób sobie ulubioną herbatkę, zrelaksuj się i przemyśl, czy jest aż tak źle? :ph34r:mysle, ze lepiej jest nie wytrzymac cisnienia i wkleic swoje wiekopomne slowo. chocby mialo sie do watku jak piesc do nosa. :Dponiesc nawet koszt osmieszenia sie. byle wkleic.masz cos wspolnego z podmiotami watku.oralnie.No dobra, dobra, Zan. Daj ten adres i zrobimy z nim co trzeba.4. adresy.Dna poczatek ^_^Przeczytałem 5 razy i nie zrozumiałem sensu tej wypowiedzi... niestety. Może ortografia nie jest aż tak ważna, jakieś sensowne przemyślenie wypowiedzi i przeczytanie swojego tekstu przed publikacją jest wymagane.  :huh:Ktoś cię wkurzył, zrobił źle - tak jak wiele innych osób wkoło. Nie musisz od razu lecieć z tym problemem na męskie forum. Lepiej zrób sobie ulubioną herbatkę, zrelaksuj się i przemyśl, czy jest aż tak źle? :ph34r:bo w realu, w temacie, jest z toba jeszcze gorzej. stawiam 3:2 :rolleyes:
    zan, 2013-12-16 22:58:31
    zgłoś
    czas do szkoly wreszcie pojsc :Dcos tak stchorzyl tromba?
    zan, 2013-12-18 12:15:24
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij