REKLAMA

Profil zabas85

zgłoś
    Wreszcie!!!
    Ja tam jestem milusio zaskoczony. Men's Healtha czytam od dawna i na stronce byłem juz dawno tutaj ale to co zastałem dzis to przeszło moje oczekiwania i jestem pozytywnie nastawiony na rozwój szczegolnie tego forum
    zabas85, 2008-12-29 19:31:10
    zgłoś
    Tae Bo i podobne
    Witam. Wraz z moja dziewczyną, głownie dla niej udało mi sie dojść do takich zestawów ćwiczeń jak Tae Bo Billego Banks'a oraz Hip Hop Abs Shaun'a TTae Bo to ćwiczenia bardzo przypominające coś w rodzaju sztuki walki z dużą ilościa ciosów nogami i rękoma. To mnie własnie zaciekawiło. I myślę ze nie długo spróbuje sam to troszkę poćwiczyć. Hip Hop Abs to ćwiczenia na nie tylko jak nazwa wskazuje brzusio, ale również i na inne partie ciała w rytm muzyki hip hop. Oczywiscie nie polskiego hip hopu Można w trakcie tego nauczyć sie również tańczyć gdyż ruchy mają wiele z tańcem nowoczesnym wspólnego Moje pytanie jest takie: Czy ktos sie z tym spotkał, uprawiał, trenował ?Jak tak jakie są efekty, odczucia ? I czy może polecić inne podobne programy ?Pozdrawiam wszystkich !
    zabas85, 2008-12-29 19:40:25
    zgłoś
    Tae Bo i podobne
    A stosował ktoś albo slyszał o POWER 90 i P90X takich systemach ? układ na 90 dni ?
    zabas85, 2009-01-02 21:37:51
REKLAMA