REKLAMA

Profil yszty

zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    jeśli chcecie obejrzeć coś fajnego ciekawego i lekkiego polecam Oszukać przeznaczenie 4
    yszty, 2009-12-02 14:36:41
    zgłoś
    dziewczyny z klubów
    witam. mam 18lat, jestem normalnym nastolatkiem, nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów jak tutaj czytam wręcz przeciwnie wszystko jest okej, mam bardzo ładne koleżanki jedną przyjaciółkę, nie mam dziewczyny jestem prawiczkiem. często w weekendy wraz ze znajomymi jeździmy do klubów na imprezy, wiadomo koszula pantofle i te sprawy. Zazwyczaj robię za kierowcę, i nie ukrywam że dostaję dużo propozycji od dziewczyn tzw. szmuli wiecie jakieś tam lodziki i te sprawy jako, że mam skonczone 18lat zastanawiam się poważnie nad tym, czy skończyć takie życie i znaleźć porządną dziewczynę, która będzie mi czymś imponowała a nie tylko pustym wyglądem Czy może korzystać z młodości, jak to powiadają młodość ma swoje prawa pozdrawiam ;p
    yszty, 2010-01-24 14:22:06
    zgłoś
    dziewczyny z klubów
    chodzi mi o to, czy w tym wieku należy już myśleć powaznie nad przyszłością
    yszty, 2010-01-24 14:36:46
    zgłoś
    dziewczyny z klubów
    oj nie najeżdzajcie tak na mnie, zbyt chaotycznie wyraziłem swoje wypociny ale to chyba ten wiek na wielkie rozkminy
    yszty, 2010-01-24 21:24:27
    zgłoś
    dziewczyny z klubów
    hehe no spoko ale to już moja osobista sprawa fakt, ze dziwnie sie czuje wsrod znajomych ale zakochałem się w dziewczynie, byliśmy razem 3miesiące i ona wyjechała do Stanów na stałe ot tak a ja od tamtej pory boje się i nie mogę znaleźć własciwej kobiety mimo, ze troche czasu mineło bym do niej pojechał ale mniejsza o to;)
    yszty, 2010-01-24 22:31:19
    zgłoś
    Stylowe swetry
    a co sądzicie o takim ? http://up.programosy.pl/view/dsc00358_1.jpg.html
    yszty, 2010-01-25 12:13:48
    zgłoś
    dziewczyny z klubów
    ja rozpinam staniki zębami a Sven mądrze to napisałeś, wezmę to do siebie :-D jednak ja szukam kobiety, która sprosta moim wymaganiom potrafiącą mnie zachwycić w łóżku, swoim talentem, stylem i wyglądem tak apropos to mam przyjaciółkę już prawie 10lat się znamy i nie wiem czy dobrze się wyraże, ale do stosunku płciowego między nami nie doszło, dużo mieliśmy okazji jedynie konćzyło się na pieszczotach a cycki ma fajne jak na te 17lat także nauczyła mnie rozpinać staniki jedną ręką;d pozdrawiam <peace>
    yszty, 2010-01-26 20:47:25
    zgłoś
    Stylowe swetry
    CYTAT(ToY SolideR @ 28-01-2010, 22:15) Spodni się nie pierzę lecz wietrzy To jest fakt. Ortodoksyjni jeansolubni nie piorą swoich jeansowych spodni. Co jakiś czas wkładają je do zamrażalnika żeby zabić drobnoustroje powodujące brzydki zapach i chodzą w nich wiele miesięcy bez prania. Ich argumentem jest właśnie to ze się spierają, woda szkodzi materiałowi itp.Toy mimo wszystko jeansy się brudzą, a z tego co mi wiadomo to zamrażarka nie pierze, także jak lubisz chodzić w brudnych spodniach to pozdro
    yszty, 2010-01-28 22:28:21
    zgłoś
    kobiece zasady
    Czy słyszeliście o takich ?Co jeśli jest taka sytuacja, że poznałem dziewczynę w realu rozmawiało się bardzo miło i sympatycznie, pozniej spotkałem ją na kolejnej domówce, zaczęlismy rozmawiać na gg, gdy poprosiłem ją o numer odpowiedziała:"nie mam zwyczaju rozdawać mojego numeru telefonu''okej, ja też nie rozdaję ale gdy powiedziała że zamula całe ferie zaproponowałem herbatkę całkiem bez zobowiązań, dostałem taką odpowiedź:ola 21:29:06za słabo cie znam zeby gdzies z toba iscola 21:29:11wybaczola 21:29:15takie zasadyco jest najgorsze, to sama zawsze do mnie pisała na gg, z tego co mi wiadomo to jest typ dziewczyny bardzo tajemniczej i nieufnej, nawet znajomi mi ją odradzali ale coś mnie do niej kusiło.Jak myslicie po co są takie zasady?Warto dalej się starać i ciągnać znajomosc z takim czortem?
    yszty, 2010-01-30 22:39:16
    zgłoś
    kobiece zasady
    hehe dzięki za odpowiedzi, ale z tego co moi znajomi mi mówili to strasznie specyficzna osoba, nigdy nie miała chłopaka, nigdy nie piła alkoholu, i jest no taka inna troszkę, wczoraj napisałem jej czy herbata do czegoś zobowiązuje i do czego prowadzą nasze wszystkie rozmowy na gg itp, ach dziwny typ
    yszty, 2010-01-31 10:37:49
1 2 3 ... 18
STRONA 1 z 18
REKLAMA