[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil yarzyna

zgłoś
    Jakiej muzyki słuchacie na treningach ?
    u mnie na siłce najczęściej jest włączone radio żeby nie było sporów, wiadomo każdy lubi coś innego i dlatego prawie cały czas słychać hity z radia eska itp...ale dziekować że wynaleziono coś takiego jak odtwarzacze mp3 i każdy może indywidualnie pod siebie dobrać muzykę do treningu...ja lubię sobie włączyć coś mocniejszego, najczęściej są to sety z eventów na których byłem...moi ulubieni to marco v, sander van doorn, tocadisco, richard durand, marcel woods...
    yarzyna, 2009-05-27 16:53:22
    zgłoś
    Klatka piersiowa środkowa część
    jak już wiele osób powyżej pisało najlepsze jest wyciskanie sztangi na ławce prostej...ja do tego dodaje sobie rozpiętki na ławce prostej lub skośnej ale największe efekty przynajmniej u mnie są po ściąganiu linek wyciągu górnego...a wyciskanie na ławce skośnej głową w dół jest na dolną partię klatki piersiowej oraz triceps...pozdrawiam u efektywnego treningu życzę...
    yarzyna, 2009-05-28 20:09:23
    zgłoś
    Jakiej muzyki słuchacie na treningach ?
    CYTAT(SoltyS @ May 28 2009, 0:48 AM) Nie wiem czy to już pisałem,ale w Wigilie Bożego Narodzenia ćwiczyłem chyba 2 czy 3h przed kolacją wigilijną u siebie na siłce przy kolędach A normalnie to ostrego rocku słucham sobie przy kolędach...???hmmm to musiał być dopiero hardcore...ja bym chyba zasnął...na następne święta spróbuję przy kolędach bo tak w środku lata to trochę dziwnie wyskakiwać z kolędami...
    yarzyna, 2009-05-28 20:13:04
    zgłoś
    Szewska Klatka Piersiowa POMOCY!!
    chłopaki powyżej prawdę mówią...poza tym znam się troszkę na tym... (ukończyłem studia na kierunku medycznym)skonsultuj się z lekarzem (najlepiej ortopedą) on doradzi tobie co zrobić czy możesz ćwiczyć, a jeśli tak to ćwiczyć pod czujnym okiem instruktora, w każdej pożądnej siłowni takowy powinien być.
    yarzyna, 2009-05-28 20:33:09
    zgłoś
    Zbyt szybki, zbyt wściekły
    świetny artykuł... osobiście interesuję się rajdami i wyscigami i lubię dynamiczną jazdę ale na ogół jeżdżę dosyć spokojnie, nie wyzywam innych kierowców czy nie gestykuluję w ich kierunku znanym wszem i wobec znakiem 'sympatii' i 'przyjaźni' (środkowy palec)...ale... przyznaję że czasem rzadko ale czasem sam nie wiem skąd nachodziła mnie ochota żeby pokazać temu komuś w nowym lśniącym autku że moje też nie jest gorsze że z pozoru białe niepozorne suzuki też potrafi szybko jechać...naszczęście rosnące ceny paliw szybko ostudziły moje rajdowe aspiracje... a sportowe gti potrafi troszkę spalić...ale największy wpływ na znmniejszenie prędkości jaką się poruszam miała praktyka w szpitalu na oddziale ratowniczym i na oiom'ie...widok ludzi po wypadkach uświadamia jak wiele ryzykujemy i jak wiele możemy stracić...szerokiej drogi wsystkim czytelnikom MH życzę...
    yarzyna, 2009-05-29 08:28:37
    zgłoś
    Sąsiadka prawdę Ci powie...
    ciekawy artykuł, już przecztałem go raz w którymś z wydań MH ale dobrze sobie przypomnieć...sąsaidka prawdę ci powie...
    yarzyna, 2009-05-30 13:29:10
    zgłoś
    12 rzeczy, których w łóżku pragną kobiety
    Przyjemność to nie to samo, co satysfakcja...i wszystko jasne...
    yarzyna, 2009-05-30 14:10:17
    zgłoś
    Wszystko, co musisz wiedzieć o kreatynie
    ciekawy artykuł dla osób wchodzących w świat suplementacji...czekam na kolejne artykuły z cyklu 'wszystko co musisz wiedzieć o...'sam stosuję nie tylko kreatynę i z chęcia poczytam coś o innych...może bedzie coś czego jeszcze nie wiem...chociaż staram się dowiedzieć jak najwięcej o zażywanej przeze mnie odżywce...
    yarzyna, 2009-06-02 19:46:42
    zgłoś
    Superserie: krótszy trening, większe efekty
    właśnie sam zacząłem ćwiczyć super seriami i przyznaję że powoli dają efekty, z tym że ja stosuję superserie na przeciwstawne sobie grupy mięśniowe np. biceps + triceps...a to że oszczędzamy czas to dodatkowy plus...normalnie wychodziłem z siłki pół godziny później...
    yarzyna, 2009-06-09 12:02:17
    zgłoś
    Nie marnuj szansy na seks
    coś w tym jest z tymi brzuchami...nie raz widzę fajną dziewczynę z facetem z brzuchem jak w 6 miesiącu ciąży...mój kolega który tyje w oczach powtarza ciągle mi przytoczony już wcześniej cytat, że 'dobrego konia to sie pod dachem trzyma', i nie wiem jak to robi ale powodzenie u dziewczyn ma dosyć spore...osobiscie to nie chciałbym mieć takiego brzucha a posiadanie 'bębna' nazywam "lustrzycą", objawia się ona wtedy że aby zobaczyć swojego, że tak powiem 'małego przyjaciela', albo palce u stóp potrezbna jest lustro...
    yarzyna, 2009-06-09 12:09:53
STRONA 1 z 2
REKLAMA