REKLAMA

Profil raficzeq

zgłoś
    Plan treningowy
    Witam. 1. Moim zdaniem to za bardzo się nie wysiliłeś z tymi ćwiczeniami na brzuch. Jest ich do wyboru setki a ty chcesz wykonywać 3 na każdym treningu takie same? ;] może byś dodał coś ciekawszego. Jak masz do dyspozycji drążek to skorzystaj z niego i nie wiem czy masz taki zamiar tylko go nie napisałeś czy o tym nie pomyślałeś ale jak chcesz dopiero zacząć budować mięśnie brzucha to ćwicz z obciążeniem. 2. Przed treningiem zjedz sobie jakiś ryż czy coś takiego ma dużo węglowodanów bo z jabłkiem to trochę lipa.3. Masz 17 i mało ważysz więc twoje zapotrzebowanie na białko jest małe. Jaki jest problem żeby po treningu zjeść tuńczyka albo biały ser? Po co od razu białko serwatkowe? Ale to tylko moja opinia zrób jak chcesz.4. Co z tego, że sam nie gotujesz? Chyba możesz powiedzieć mamie czy tam komuś, że chcesz na obiad rybę, kurczaka albo coś takiego? W czym problem ? ;]
    raficzeq, 2010-02-04 16:49:25
    zgłoś
    Plan treningowy
    Witam.Przed treningiem zjedz sobie cos z weglami - np. ryz + jakies dodatki zeby miec energie na trening. Po treningu jedz bialko czyli np rybe, twarozek. Przed spaniem mozesz wypic szklanke mleka lub zjesc sobie plaster bialego sera bo i tak malo wazysz wiec ci to nie zaszkodzi, a w nocy bialko sie dobrze przyswaja tak jak i po treningu. Do szkoly zrob sobie jakies kanapki np z piersia z kurczaka + jakis tam ser czy cos takiego wiadomo ze nie wezmiesz do szkoly zadnych cudow. Sniadanie to np mleko + platki owsiane i jakis banan albo jugurt naturalny. To tylko propozycje wez poszukaj troche na forum o diecie to sobie poradzisz. ;]
    raficzeq, 2010-02-05 16:48:51
    zgłoś
    Trening na mase - plan do oceny.
    Witam. Przeczytałem diete z tego treningu ktory podrzucil Ci Bijju i moim zdaniem to cos jest nie halo... Jak mozna mięso popijac mlekiem? Po co jest 5 jajek dziennie? Czemu nie ma normalnego obiadu tylko sa kanapki z miesem? Poza tym ostatni posilek jest o 18....?Chyba ze sie nie znam i jest to normalne to przepraszam ;/
    raficzeq, 2010-02-05 17:17:00
    zgłoś
    Perfumy
    Ja używam Dior-Higher Energy / Azzaro - Chrome/Chrome Legend.
    raficzeq, 2010-02-05 23:42:12
    zgłoś
    Perfumy
    Jezeli kupiles oryginalne perfumy lacoste to raczej dziwne ze krotko trzymaja, chyba ze dla Ciebie krotko to np 12h ;] Ja tak jak pisalem wczesniej polecam Azzaro Chrome - ostanio nawet byla na niego promocja w daglasie, ale musisz isc sam i wybrac co Tobie sie najbardziej podoba bo przeciez kazdy ma inny gust ;]
    raficzeq, 2010-02-06 16:00:41
    zgłoś
    Perfumy
    Przez internet? tak ale ze stron perfumerii lub cos w tym stylu raczej nie z allegro od ludzi ktorzy mowia ze maja perfumy z agnli, usa etc. Bo sam pomysl kto sprzedaje perfumy warte w Polsce 350zl za 100? Odpowiedz nasuwa sie sama - 90% to oszusci ;] Testery? Co do tego jest wiele pogladow niektorzy twierdza ze maja inny sklad niz normalne perfumy. Ja tak jak brylant mysle ze sa dobre i dluzej trzymaja bo maja na celu zachecania do kupna. Ale testery to juz musisz kupic od kogos zaufanego np z perfumerii ;]
    raficzeq, 2010-02-06 16:19:17
    zgłoś
    W jaki sposób więcej wyciskać?
    <KeczupRozumiem ze przez robienie wylacznie pompek w 3 tygodnie wzioles ponad 20kg wiecej...? Super szkoda ze ja tak nie mam no ale coz ;/
    raficzeq, 2010-02-09 15:10:57
    zgłoś
    A6W
    CYTAT(Młody18 @ 12-02-2010, 15:49) Jeżeli chodzi o A6W to trening świetny ale dla średnio zaawansowanych. Ja przyznam się że nie dałem rady w 12 dniu a jest ich 42. Przy poprawnym wykonywaniu na brzuchu czujesz po prostu żywy ogień pod koniec serii. Oczywiście aeroby niezbędne jeżeli ktoś ma również tkankę tłuszczową w nadmiarze Polecam dla facetów którzy obcowali już z treningami brzucha. Amatorzy i początkujący po prostu nie dadzą rady to raczej nie jest cwiczenie dla zaawansowanych tylko dla poczatkujacych. btw. jedyne co moze dac a6w to wyrzezbic gore bo o skosie i dolnych to mozesz zapomniec bo nie ma zadnego cwiczenia na to. Abs lepszy wg mnie bo bardziej ogolnorozwojowy.
    raficzeq, 2010-02-12 14:59:54
    zgłoś
    Ćwiczenia dla 14-latka
    Witam.1. 6x w tygodniu + aeroby to troche za duzo moim zdaniem,2. Do tych cwiczen musisz dolozyc jeszcze takie na inne partie ( najwazniejsze nogi,przedramiona etc.)3. Proponuje ci cwiczyc 3x w tygodniu silowo + to co tam chcesz robic we wlasnym zaakresie.4. przy takim wzroscie i masie to raczej nie licz na wielka sile. Zaczolbym od przybraniu paru kilo.5. na poczatek wykonaj sobie plan ogolnorozwojowy nie bede Ci pisal o co chodzi wysil sie i poszukaj na forum.Good luck !
    raficzeq, 2010-02-12 20:10:08
    zgłoś
    Ćwiczenia dla 14-latka
    Btw. wez sobie tez rozpisz jakas diete (czyt. na mase) i nie cwicz z duzym obciazeniem bo sadzac po twoich parametrach to raczej za duzo lat nie masz ;x przede wszystkim staraj sie nie obciazac kregoslupa ;]
    raficzeq, 2010-02-12 20:13:46
1 2 3 ... 27
STRONA 1 z 27
REKLAMA