REKLAMA

Profil xkamilx

zgłoś
    Męskie hobby.
    Piłka nożna i boks to postawowe hobby każdego faceta :) moim zdaniemhehe to tak ode mnie, ale bez urazy :P 
    xkamilx, 2013-03-07 15:00:04
    zgłoś
    Czy Wy też macie tego dość?
        Czy Wy też macie dość aktualnie panującej mody na sterylne, wychuchane lansiarnie inaczej zwane fitness klubami? Miejsca, w których pot to zło, trenerzy są tylko po to żeby opieprzać za nieużywanie płynu do dezynfekcji a większość ludzi przychodzi tylko po to żeby się pokazać w drogich ciuchach?     Pytam, gdyż sam za tym nie przepadam i potrzebuje waszej opinii. Otóż z niechęci do takich miejsc zrodził się w mojej głowie pomysł na biznes. Chciałbym stworzyć miejsce, do którego ludzie będą przychodzili ćwiczyć, co w klubach fitness nie jest takie oczywiste. Miejsce mieściłoby się w pofabrycznej hali i miało najprostszy i najskuteczniejszy sprzęt do ćwiczeń. Najprostsze sztangi, hantle, kettlebell (prawdziwe odlewane a nie plastikowe zabawki Reeboka), drążki do podciągania, ciężkie opony, liny do wspinania, na ścianach graffiti z motywującymi tekstami, a cała hala pachniałaby testosteronem i potem, a nie chemią do sprzątania. Byłoby to miejsce, w którym można rzucić sztangą o podłogę i nikt by o to nie miał pretensji.    Cały pomysł inspirowany jest serią filmików http://www.youtube.com/watch?v=Aqjz8H_9ZXE Zaje**scie podoba mi się klimat miejsca, w którym ćwiczy Greg.     Od razu odpowiadam na sugestie abym się wybrał do jakiejś \"prawdziwej\" osiedlowej koksowni zamiast do fitness klubu, ale nie o takie miejsce mi chodzi.    Nie jest to żadna reklama a jedynie mały research, chciałbym poznać waszą opinię, czy w Polsce jest miejsce na taki klub? Co o tym sądzicie? 
    xkamilx, 2013-03-09 12:49:27
    zgłoś
    mi ten pomysł jak najbardziej się podoba. sam mam zwykłą, prostą siłownie, i na wejściu można poczuć...że tam się ćwiczy  :Dco do klubów fitness, tam każda plamka potu na koszulce i już ten wzrok innych ludzi \"on się poci, jak on tak może\"nie chcę Ci jakoś podcinać skrzydeł czy coś w tym stylu, ale myślę, że dużo krytyki otrzymasz, ale jeśli chodzi o mnie, chętnie bym odwiedził takie miejsce :)życzę powodzenia :)   Dzięki. Z góry się nastawiłem, że usłyszę krytykę, jeśli tylko będzie konstruktywna to nie mam nic przeciwko.No właśnie ja z początku chciałem sam dla siebie takie miejsce zrobić. Mam dość duży garaż, mógłbym łatwo go zagospodarować w ten sposób, ale pomyślałem, że jeśli już wywale kasę na sprzęt to czemu by nie spróbować na tym zarobić, żeby się chociaż inwestycje zwróciły,
    xkamilx, 2013-03-09 16:05:26
    zgłoś
    A czy przypadkiem nie tak jak opisałes wyglądają boxy do crossfitu? Po części. Z pewnością w takim miejscu będzie można ćwiczyć Crossfit, ale nie mam zamiaru się do tego ograniczać, ma być bardziej uniwersalnie. Równie dobrze, mogłaby to być siłownia dla strongmanów ze sprzętem jak na zawodach.
    xkamilx, 2013-03-10 16:31:49
    zgłoś
    Wszystkie Men's Health
    A ja ostatnio chciałem sprzedać całe roczniki 2011 i 12 i nie było chętnych
    xkamilx, 2013-03-12 15:28:54
    zgłoś
    Jak znaleźć motywację?
    A mnie za*ebiście motywuje ten gośćhttp://www.youtube.com/watch?v=-V3cxdc6J90
    xkamilx, 2013-04-15 17:48:36
    zgłoś
    Konkurs Czytelnik na okładkę MH 2012
    Ciekawe czy Woman\'s Health zorganizuje konkurs \"czytelniczka na okładkę\". Chętnie bym zobaczył jak się nasze panie wyrabiają
    xkamilx, 2013-04-28 13:49:58
    zgłoś
    Konkurs Czytelnik na okładkę MH 2012
    Nie wiem jak u Was, u mnie w klubie dwie dziewczyny na raz w strefie wolnych ciężarów to święto. ;) A to dość popularny i przyjazny dla laików klub. Większość albo siedzi na \"porodówce\" (ta maszyna, gdzie rozszerza się nogi) i ogląda TV albo przez godzinę biega na bieżni. ;) Tak jak i większość facetów w siłowni przyklejonych do ławeczki wyciskają sztangę w pięciu przez godzinę bo więcej w tym gadania niż ćwiczenia albo pompują biceps hantlami. W ciągu tygodnia jestem na siłowni 4-5 razy po godzinie i w całym tygodniu widzę może 2-3 osoby ćwiczące nogi i to zwykle są osoby pod opieką trenerów. Szczytem dla mnie było gdy pewnie koleś (swoją drogą radny) przyszedł równo ze mną, przebrał się po czym przez cały mój godzinny trening rozmawiał z pewną pracującą tam blondynką nic nie robiąc. Po czym spotkałem go ponownie w szatni narzekającego jaki to ciężki trening zrobił. Dlatego nie dziwi mnie że tak mało facetów wygląda jak Ci z okładki. To samo się tyczy kobiet. Tych ciężko ćwiczących jest niewiele, dlatego tak jak w przypadku facetów trzeba po prostu wyhaczyć te perełki, które się nadają na okładkę. Myślę, że parę by się znalazło.
    xkamilx, 2013-04-29 15:25:10
    zgłoś
    Gotowanie
    Jeśli facet gotuje lepiej od kobiety, to wiedz, że coś jest nie tak. To baba powinna gotować, a facet zmieniać koła. Idiotyczne stereotypy. Zresztą faceci są lepszymi kucharzami niż kobiety. Najbardziej znani kucharze czy to telewizyjni czy w najlepszych restauracjach to prawie zawsze faceci.
    xkamilx, 2013-05-13 16:48:11
    zgłoś
    Gotowanie
    Też tak myślę np. Gordon Ramsay. Nie tylko, też Jamie Oliver, Kurt Scheller znalazłem listę 10 najlepszych szefów kuchni na świecie; http://slickzine.com/food/top-10-master-chefs-world-culinary-worlds-delight/jakoś żadnej kobiety tam nie widzę
    xkamilx, 2013-05-13 21:16:18
1 ... 2 3 4 ... 9
STRONA 3 z 9
REKLAMA