[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil wyciorny

zgłoś
    Co myślicie o e-papierosach?
    Mi nie pomogły w rzuceniu palenia :P Miałem, ale to były takie wczesne modele, jeszcze z tą gąbką, którą trzeba było nasączyć. No ale może teraz są lepsze, w każdym razie wole palić, a palę dużo mniej niż wcześniej - paczka mi starcza na tydzień, więc źle nie jest.
    wyciorny, 2014-03-14 08:09:58
    zgłoś
    Książki z młodości - które pamiętacie najlepiej?
    Przygody Tomka Sawyera - lubiłem czytać jak wtedy wyglądało życie w małym miasteczku. Przeczytałem ją chyba z 10 razy i do dziś zajmuje miejsce honorowe na mojej półce z książkami.
    wyciorny, 2014-03-14 08:14:19
    zgłoś
    KONFLIKT UKRAINY - suche fakty
    Ja jestem też z tych, co nie wierzą, że apel nie był ustawiany. Dokładnie tak jak piszą w artykule, widzę ten film i wygląda to zdecydowanie na profesjonalną robotę - od początku nie wierzyłem w autentyczność tego nagrania.
    wyciorny, 2014-03-14 08:17:21
    zgłoś
    Perfumy
    Tak wyrazisty że aż się chce.... Dla mnie zbyt wyrazisty, a dziewczyna nawet odważyła się powiedzieć, że śmierdzę. Avon jest lepszy od tego, no ale co kto lubi :)
    wyciorny, 2014-03-14 08:19:48
    zgłoś
    Telefony w firmie
    T osięchyba tyczy starszych telefonów? Bo chyba jak nowsze masz wzięte na firmę to nie możesz ich zanieść do serwisu ze względu na gwarancję, dobrze rozumiem?
    wyciorny, 2014-03-14 10:37:08
    zgłoś
    Muzyka: co polecacie?
    Dzisiaj rano w Trójce leciałohttp://www.youtube.com/watch?v=xCK3t3TvYj8&feature=kp Spodobało mi się :D
    wyciorny, 2014-03-14 10:39:04
    zgłoś
    Matt Damon: Jason Bourne i przyjaciele
    Cóż mogę powiedzieć - jest świetnym aktorem, a rola Boura to jak na razie jego życiówka. Szkoda, że ostatnia cześć Bourna była już bez niego. Liczyłem, że na chwilę się chociaż pojawi.
    wyciorny, 2014-03-14 10:47:29
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij