REKLAMA

Profil wujekking

zgłoś
    Sutki jak u kobiet
    Co mam zrobić jak mam odstające, niestojące sutki? To znaczy stoją z zimna czy coś ale później już normalnie i bardzo lipnie to wygląda.Są takie duże i wyglądają jak kobiece.Proszę o radę.Pozdrawiam.
    wujekking, 2010-07-21 17:22:00
    zgłoś
    Sutki jak u kobiet
    Ale to nie aż taki problem. Jak bym miał takie to sznur od razu Lekarz mi kiedyś mówił że to jest z hormonami związane i że maks z 2 lata takie się ma w wieku dorastania:)I że mam jeść mało kurczaka i jajek ale to nie pomogło i dalej takie są Pozdrawiam.
    wujekking, 2010-07-23 09:07:59
    zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    \'BernardHopkins\' napisał(-a):dlatego bracia Kliczko sa nie do pokonania.... Haha! Gainer dobra rzecz. I tak ich Adamek rozłoży jak będzie z nimi walczył.\'Dex\' napisał(-a):A może zamiast nas tu dręczyć pytaniami to zaczniesz ćwiczyć co?? sama teoria to jeszcze nikomu nie pomogła Ten temat ogólnie jest od tego żeby zadawać pytania. Popatrz na tytuł. On zadaje bo po to ten temat został stworzony...Pytanie: po co Wam te wszystkie odżywki? Dobra dieta to Twoja sylwa. Proste
    wujekking, 2010-07-23 09:13:47
    zgłoś
    Sutki jak u kobiet
    16 lat mam opisze Wam to: sutek wygląda tak jak na zdjęciu tego kolesia tylko MÓWIĘ O SAMYM SUTKU i cycek nie jest taki duży. I troszkę odstaje. A jak napnę mięśnia to poza dupnym głazem ( mięsień) czuje tak troszkę gruczołów koło tego sutka. I o to tylko chodzi. Podobno że to jest okres dorastania ale czy ktoś wie jak się tego pozbyć? Bo mam to już dosyć długo.. 2 lata w sumie albo 3. A to powinno trwać mniej do 2 lat max Pozdrawiam.
    wujekking, 2010-07-23 17:26:00
    zgłoś
    Mam takie pytanie: Czy białka z jajek na noc są dobre?
    wujekking, 2010-07-23 20:30:48
    zgłoś
    Sutki jak u kobiet
    Ale za ile przejdzie? Wkurza mnie to już I jest jakiś sposób żeby to przyśpieszyć?
    wujekking, 2010-07-23 20:34:01
    zgłoś
    Haha... No właśnie o takie mi chodziło (aż zabolało) no zjadłem dziś jajecznice z 3 jejek kurzych całych o 20. I o 22 zjem sobie 250g twarogu z jogurtem naturalnym
    wujekking, 2010-07-23 21:47:06
    zgłoś
    Tania i zdrowa dieta
    Brokuły = 1,80złMrożone =3,90złKupujcie teraz póki jest okres tanich i sobie sami zamrażajcie
    wujekking, 2010-07-23 21:53:30
    zgłoś
    Nawet w MH był artykuł na ten temat żeby jeść jajka z żółtkami
    wujekking, 2010-07-24 12:17:45
    zgłoś
    Ups dwa razy wskoczyło. Sorry za spam.
    wujekking, 2010-07-24 12:17:48
1 2 3 ... 56
STRONA 1 z 56
REKLAMA