REKLAMA

Profil Wit Stwosz

zgłoś
    Składka emerytalna
    Wiem, że z tego nic nie wynika, ale mimo wszystko wolałem obie obcje, czyli ZUS + OFE
    Wit Stwosz, 2014-09-11 12:38:58
    zgłoś
    Wyćwiczenie dykcji
    Jeśli chodzi tylko o \"giętkość\" jezyka, żeby Cię nie zawiódł, to - jak już pisali - ćwiczenia choćby z internetu. Jeśli jednak masz jakąś wadę wymowy, to radzę logopedę i ćwiczenia pod jego kierunkiem. Trzeba znać sposoby na pozbycie się wad. Pomogło to osobie z mojej rodziny.
    Wit Stwosz, 2014-09-11 12:42:23
    zgłoś
    Kiedy ona ma dziecko...
    U mnie jest ciut inny problem. Moj chlopak wcale sie nie zrazil, ze sie rozwodze i mam synka. Wiedzial o tym, zanim bylismy razem i nadal chcial tego zwiazku. Jestesmy razem prawie pol roku. On bal sie , ze maly go nie zaakceptuje. Maly szybko go polubil, ale on sam trzyma do dziecka dystans. Sam to przyznal. Jest z tego powodu troche nieszczesliwy, bo chcialby mojego synka pokochac, ale niewiadomo czemu nie umie. Powiedzialam mu, ze pewnie potrzeba na to czasu,bo dla niego to jednak obce dziecko, ale teraz chyba sama zaczynam sie martwic, bo nic sie nie zmienia. A naprawde oboje chcemy byc szczesliwa rodzina. Moze ktorys z panow wniesie jakis nowy pomusl. Bede wdzieczna.A ja niestety będę pesymistą – miłość nie sługa, nawet w takich relacjach. Może Twój chłopak pokocha dzieciak, może nie. Ale jeśli mu się to nie uda, oby dzieciak nigdy tego nie poczuł, nie usłyszał, bo to go bardzo zrani. Ja byłem takim niekochanym synem, wiem co to znaczy
    Wit Stwosz, 2014-09-12 12:38:56
    zgłoś
    Jak nie dać się oszukać?
    My z eks robiliśmy się w trąbę oboje. Ona miała kogoś i ja też. Po pierwszej sprawie już wiedziałem że to nieprzelewki i założyłem podsłuch. Nie wiem, do dziś jak go zwęszyła, ale przyszedł policjant i przeczytał mi art. 267 par 1 kk. Nie złapałem mojej misi ale ona mnie, chyba przetestowała to czytanie po gestach. Włąśnie o tym trzeba pamiętac, jak się za to zabieramy, że lepiej żeby nie złapała zanim się coś ciekawego nie nagra, bo \"Warunkiem karalności na podstawie tego przepisu jest nie uzyskanie informacji, ale już samo działanie w tym celu, w sposób opisany w art. 267 § 3. cyt http://www.eporady24.pl/podsluch_w_domu,pytania,4,53,6853.html Ja dostałem rozwód z winy obojga i wyrok za nielegalne podsłuchiwanie. Przyznam, że misia zrobiła wtedy na m nie wrażenie, wybaczyłem jej to chętniej niż 6 lat mordęgi dzień w dzień.
    Wit Stwosz, 2014-09-12 18:48:46
REKLAMA