REKLAMA

Profil wisen90

zgłoś
    Nadmierne pocenie
    Witam panowie. Mam problem ponieważ strasznie się pocę ale tylko pod pachami. W sumie ten problem zaczął sie rok temu gdy zacząłem używać ETIAXIL-u tylko że używałem go do kopyt. Musze powiedzieć że podziałał bo nogi mi się nie pociły (na czas używania preparatu) za to na całym ciele pojawił się ten problem. Od razu go odstawiłem. Na dzień dzisiejszy pozostał problem z pachami i chcę go się pozbyć. Nie chodzi mi o przykry zapach bo antyperspirant działa jednak o ślady na koszulkach bo to jest masakra normalnie panowie. Może być to związane z tym że ostatnio pije dużo wody albo że mniej ćwiczę bo tak niestety ostatnio się dzieje.
    wisen90, 2009-05-08 14:00:58
    zgłoś
    Nadmierne pocenie
    Wielkie podziękowania dla Admina i czekam na artykuł
    wisen90, 2009-05-08 20:01:54
    zgłoś
    Nadmierne pocenie
    Nie chodzi mi o ślady po anty bo ja używałem Rexony (takiej nie żelowej w sztyfcie) teraz mam gilleta żelowego i też nie zostawia śladów. Chodzi mi o ślady w postaci mokrych plam na koszulce. Problem jest jeszcze wiekszy bo lubię chodzić w longsleevach (jakś tak się pisze) i to teraz gdy jest ciepło strasznie widać
    wisen90, 2009-05-08 21:02:56
    zgłoś
    Wasz wzrost
    o Matko ale wy wszystkie wysokie jak mam wzrost Barda Pitta żeby ja jeszcze wyglądał jak on :/
    wisen90, 2009-05-11 22:26:01
    zgłoś
    pomocy .......
    Ja się kiedyś doczytałem że Triceps odpowiada za stabilizację podczas tego ćwiczenia
    wisen90, 2009-05-14 06:01:45
REKLAMA