Profil whitechocolatte

zgłoś
    Jak dobrać dżinsy
    ja najbardziej preferuje czarne dżinsy wydają mi się osobiście najbardziej eleganckie aczkolwiek zwykłe niebieskie też są w porządku. Jezeli chodzi o przedział cenowy to moim zdaniem od 150zł można już nabyć całkiem fajne spodnie
    whitechocolatte, 2009-01-26 22:15:13
    zgłoś
    Tatuaż
    \'Jastrowy\' napisał(-a):Dla mnie tatuaz musi cos upamietniac lub wyrazac. Od 7 miesiecy mam zamiar zrobic sobie tatuaz na lopatce , ktory bedzie przedstawial smierc z napisem w j. ang lub łacinie "smierc nie wybiera" a pod spodem beda daty smierci bliskich mi osob. Moze brzmi to troche jakbym byl psycholem ale naprawde chce cos wyrazic przez ten rysunek. Nie kreca mnie nic nie znaczace szlaczki , kotki czy smoki.ciekawy pomysł choć troche niecodzienny
    whitechocolatte, 2009-01-26 22:35:54
    zgłoś
    Do czego przywiązujesz wagę?
    ładne czarne (najchętniej) buty + czarne spodnie uwielbiam mam też słabość do koszul w kratke :>
    whitechocolatte, 2009-01-26 22:43:49
    zgłoś
    Jak pogodzić pracę z treningami
    heh panowie czytam te wasze propozycje i troche szkoda mi was ,że chcecie trenować ,a bardzo cięzko wam na to znaleźć czas. Podziwiam was jednocześnie ,że wam sie po prostu chce. Ja mam treningi codzienie od pon - piątek - siłownia 2 razy w tygodniu. Czasami mam zakwasy po siłowni ale już się przyzwyczaiłem i zdarza mi się to niezwykle rzadko. Powodzenia w treningach
    whitechocolatte, 2009-01-26 22:49:27
    zgłoś
    Tolerancja muzyczna
    Słucham zdecydowanie tylko tego co mi wpadnie w ucho. Może to być nawet techno lub hip-hop ( ale tutaj bardzo bardzo rzadko) najchętniej zdecydowanie słucham Indie Rocka
    whitechocolatte, 2009-01-26 23:05:36
    zgłoś
    W męskim stylu
    Nie ..też nie dla mnie
    whitechocolatte, 2009-01-26 23:07:47
    zgłoś
    Papierosy
    Zdecydowanie lepiej jest nie palić - nie śmierdzisz dymem- pieniądze masz w portfelu- nie zatruwasz organizm- jesteś wolny i nieuzależniony
    whitechocolatte, 2009-01-26 23:17:22
    zgłoś
    Fight Club
    \'marak\' napisał(-a):Sam trenuję boks tajski i polecam każdemu Ćwiczenia dobre na rozwój całej sylwetki, można odreagować stres czy nerwy i poczuć się pewniej w ciemniej uliczce Nielegalne kluby walki? Być może, ale każdy kto poważnie traktuje swoje treningi nie będzie się lał po mordzie do nieprzytomności. Ale głupota ludzka nie zna granic ile płacisz powiedzmy za miesiąc takiego kursu?
    whitechocolatte, 2009-01-26 23:20:35
    zgłoś
    Robert Kubica: Pierwszy na mecie
    należy też rozumieć to ze zdecydowanie więcej w Polsce jest fanów Kubicy czyli F1 niż Blanika bo on....z całym szacunkiem i podziwem dla jego sukcesów skacze przez kozła. Ja jednak też chyba bym nie dał nagrody kubicy bo uważam ,że na niego przyjdzie jeszcze pora
    whitechocolatte, 2009-01-26 23:22:28
    zgłoś
    Wypompuj awans
    \'saber\' napisał(-a):Inne czasy były, wtedy ludzie wyciskali z siebie ostatnie poty i w tej całej sportowej rywalizacji był prawdziwy duch. Gorzej natomiast było z $$$. Bardzo dużo się pozmieniało. Ile naszych sław sportowych umiera teraz w skrajnej biedzie.Jest ich bez wątpienia sporo jednak jest to powiązane albo z płacami bo przecież nie tak samo zarabia piłkarz Lecha Poznań jak nawet dobry cięzarowiec ktory moze się wybic tylko poprzez medale na olimpiadzie. Wazna jest również sprawa wykorzystania i zainwestowania /zagospodarowania swoich pieniędzy, aby zarabiały na kolejne
    whitechocolatte, 2009-01-26 23:28:59
1 2 3 ... 49
STRONA 1 z 49
REKLAMA