REKLAMA

Profil whitechocolatte

zgłoś
    Jak dobrać dżinsy
    ja najbardziej preferuje czarne dżinsy wydają mi się osobiście najbardziej eleganckie aczkolwiek zwykłe niebieskie też są w porządku. Jezeli chodzi o przedział cenowy to moim zdaniem od 150zł można już nabyć całkiem fajne spodnie
    whitechocolatte, 2009-01-26 22:15:13
    zgłoś
    Tatuaż
    \'Jastrowy\' napisał(-a):Dla mnie tatuaz musi cos upamietniac lub wyrazac. Od 7 miesiecy mam zamiar zrobic sobie tatuaz na lopatce , ktory bedzie przedstawial smierc z napisem w j. ang lub łacinie "smierc nie wybiera" a pod spodem beda daty smierci bliskich mi osob. Moze brzmi to troche jakbym byl psycholem ale naprawde chce cos wyrazic przez ten rysunek. Nie kreca mnie nic nie znaczace szlaczki , kotki czy smoki.ciekawy pomysł choć troche niecodzienny
    whitechocolatte, 2009-01-26 22:35:54
    zgłoś
    Perfumy
    przesadzacie panowie troszke jezeli chodzi o waszą nieufność do allegro ja kupowałem tam wielokrotnie i zawsze sprawdzam tylko komentarze do transakcji mojego ewentualnego sprzedawcy i jezeli ma pozytywne to wybieram jego produkt. Jak dotychczas nigdy się nie zawiodłem
    whitechocolatte, 2009-01-26 22:40:23
    zgłoś
    Do czego przywiązujesz wagę?
    ładne czarne (najchętniej) buty + czarne spodnie uwielbiam mam też słabość do koszul w kratke :>
    whitechocolatte, 2009-01-26 22:43:49
    zgłoś
    Jak pogodzić pracę z treningami
    heh panowie czytam te wasze propozycje i troche szkoda mi was ,że chcecie trenować ,a bardzo cięzko wam na to znaleźć czas. Podziwiam was jednocześnie ,że wam sie po prostu chce. Ja mam treningi codzienie od pon - piątek - siłownia 2 razy w tygodniu. Czasami mam zakwasy po siłowni ale już się przyzwyczaiłem i zdarza mi się to niezwykle rzadko. Powodzenia w treningach
    whitechocolatte, 2009-01-26 22:49:27
    zgłoś
    Mam mały(?) problem
    cóż jak się komuś nie chce czegoś co jest całkowicie ludzkim odczuciem i nie należy się tego bać ,a czasami nawet nie radze ze tym walczyć to polecam sobie kupić koszulke " Boże spraw ,żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce " powodzenia wszystkim w "przełamywaniu barier" Mam chyba problem bo mnie to dotknęło na rok przed maturą :>
    whitechocolatte, 2009-01-26 22:57:14
    zgłoś
    Tolerancja muzyczna
    Słucham zdecydowanie tylko tego co mi wpadnie w ucho. Może to być nawet techno lub hip-hop ( ale tutaj bardzo bardzo rzadko) najchętniej zdecydowanie słucham Indie Rocka
    whitechocolatte, 2009-01-26 23:05:36
    zgłoś
    W męskim stylu
    Nie ..też nie dla mnie
    whitechocolatte, 2009-01-26 23:07:47
    zgłoś
    Perfumy
    \'marcinek\' napisał(-a):Powiedz to ludzią którzy kupili sprzęt od użytkownika "Japan Foto" setki pozytywnych komentarzy, a na koniec wał na kilkaset tysięcy (głośna sprawa sprzed kilku dni). Komentarze są oczywiście pewnym gwarantem jakości, ale jak widze perfum sprzedawany taniej niz cana za jaką kupują je perfumerie Sephora czy Douglas, to coś mi tu smierdzi, i na pewno nie jest to oryginalny zapach.rozumiem ja jednak zawsze kupuje drobne jedynie rzeczy na allegro do 100zł powiedzmy. Jak już mam zamiar kupić coś droższego to zdecydowanie wybieram orginalne sklepy lub kupuje z serwisów typu skąpiec.pl np. A gdy już chce coś większego to zdecydowanie idę do sklepu. Wole nie kusić losu i nic drogiego na allegor nie kupować bo jak powiedziałes zdarzają się przekręty
    whitechocolatte, 2009-01-26 23:11:14
    zgłoś
    Papierosy
    Zdecydowanie lepiej jest nie palić - nie śmierdzisz dymem- pieniądze masz w portfelu- nie zatruwasz organizm- jesteś wolny i nieuzależniony
    whitechocolatte, 2009-01-26 23:17:22
1 2 3 ... 62
STRONA 1 z 62
REKLAMA