REKLAMA

Profil weddies

zgłoś
    Finałowa dwunastka: Tomasz Romanowski
    "Tomek w swojej diecie zrezygnował z węglowodanów prostych (pieczywo, biały ryż, słodycze, napoje słodzone cukrem, owocowe jogurty oraz serki, płatki sniadaniowe słodzone, makarony (nierazowe i niepełnoziarniste) a także z owoców w większych ilościach w godzinach wieczornych), poza pierwszym i drugim śniadaniem. "Naprawdę da się tak żyć?To ja wolę nie występować na okładce, a mieć coś z życia
    weddies, 2010-05-20 12:19:21
    zgłoś
    CYTAT(Maciey @ 20-05-2010, 12:23) Da się. I nadal ma się wiele z życia, zapewniam!No pewnie tak...Ale myślę też, że 50% to faktyczna dieta tego człowieka, a 50% to "dobre rady" dorzucone do tekstu przez MH.
    weddies, 2010-05-20 12:32:25
    zgłoś
    CYTAT(Maciey @ 20-05-2010, 12:42) Nie, nie. Dlaczego tak uważasz?Sam się przygotowywałem do okładki i wiem ile trzeba pracy nad właściwym żywieniem.No ok, przygotowując się do okładki to rozumiem. Miesiąc, dwa... Ale nie wyobrazam sobie takiego rezimu na co dzień.I pewnie na okładkę bym się nie załapał, ale mam całkiem niezły ABS, a i resztę mięśni też niczego sobie.CYTAT(Maciey @ 20-05-2010, 12:42) Poza tym: Co to by było za pismo jakby przerabiało diety konkursowiczów? Przecież to by było bez sensu.Może nie przerabiają, ale dodają coś od siebie. Taka moja spiskowa teoria dziejów, ale ja w nią wierzę
    weddies, 2010-05-20 14:14:31
REKLAMA