[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil wazluk

zgłoś
    Kobiece oczy
    Oczy czarne są czarujące...jest w nich tajemnica a zarazem iskra pożądania
    wazluk, 2010-02-19 13:45:20
    zgłoś
    spowiedź
    Pacjent ale pamiętaj, że nie zawsze otrzymasz rozgrzeszenie i wiara na uzyskanie rozgrzeszenia" nie ma tu nic do tego
    wazluk, 2010-02-19 22:13:27
    zgłoś
    Ciekawostki ze świata
    haha wujek będzie bezpieczny
    wazluk, 2010-02-19 22:21:17
    zgłoś
    Jakie jeść śniadanie?
    a może na miękkkkkkko?
    wazluk, 2010-02-19 22:24:29
    zgłoś
    spowiedź
    CYTAT(raficzeq @ 21-02-2010, 0:38) podczas momentu zamiany krwi w wino itd. jak kaplan podnosi kielich a potem oplatek kazdy opuszcza glowe w dol i uderza piescia w serce. BZDURA ! wedle ustanowionych zasad chrzescijanskich powinno sie w tym momencie spogladac w gore, na niebo, w zadnym wypadku nie w dol......mmm to ciekawe, a udowodnisz to jakoś, może cytat...bo ja taki nie wierny Tomasz jestem...po za tym, jeśli powinno być tak jak mówisz, to czemu kościół nie wprowadził poprawki i nie zmienił zasad? mmm ciekawe
    wazluk, 2010-02-20 23:57:08
    zgłoś
    Pełna dyskrecja
    dlaczego płacą?... u prostytutki dostają to czego nie mają w domu...po za tym, ich na to stać
    wazluk, 2010-02-21 00:11:34
    zgłoś
    spowiedź
    CYTAT(raficzeq @ 21-02-2010, 1:02) ciezko bedzie z cytatem bazuje tutaj na wiedzy nauczycielki polskiego potwierdzonej przez katechetke ;] Glowy uciac nie dam ale mysle ze 2 kompetentne osoby nie mowily tego od tak.. zwroc tez uwage na to co robi ksiadz on nie spoglada w dol tylko podnosi oplatek do gory i patrzy na niego ku gorzeraficzeq nie zrozum mnie źle, ale z całym szacunkiem bazować na nauczycielce oraz aż 2 kompetentnych osobach to trochę jednak za mało, żeby potwierdzić jakąś tezę...co do księdza co podnosi "opłatek" (czyt. hostia) to myślę, że chodzi tu o wywyższenie chleba, które zamieniło się w ciało, a my, lud w kościele, chyląc głowy oddajemy cześć...po za tym kapłan przy ołtarzu sprawuje najświętszą ofiarę więc nie możemy Go tutaj porównywać z pozostałymi ludźmi w kościele....I to nie jest tak, że ja jestem tam jakimś zagorzałym katolikiem. Wychowała mnie wierząca rodzina, jestem wierzący, przyjmuje sakramenty, spowiedź 2 razy w roku, gdy mam większą potrzebę to i 3...ale mam też oczy i widzę co się dzieje w polskim kościele...księża alkoholicy, pedofile, homoseksualiści...i jak tu wierzyć?...ale uważam, że do kościoła nie idę dla księdza ale dla siebie...więc jeśli masz potrzebę idziesz, nie masz nie idź...bo z doświadczenia wiem, że osoby nie katolicy są bardziej dobrzy i uczynni niż katolicy, którzy mają diabła za skórą
    wazluk, 2010-02-21 12:19:39
    zgłoś
    spowiedź
    CYTAT(Afroman @ 21-02-2010, 12:50) Dlatego też z roku na rok , zmieniają się umowne postanowienia , gdzie patrzec, co robic, jak to robic, to tylko zmiana interpretacji koscioła....no właśnie i tego nie potrafię zrozumieć, jak można zmienić pewne zasady, które zachowywało się od setki lat...weźmy np. Adwent - od wieków wiadome było dla katolików, że jest to czas zadumy, postu, itd. - a co teraz na to kościół?...od kilka lat ustalono, że adwent to jednak czas radości, oczekiwania na Narodzenie, więc trzeba się cieszyć, bawić i zapomnieć o jakimś tam poście...i weź tu bądź mądry...nie dziwie się, że ludzie odchodzą od kościoła.
    wazluk, 2010-02-21 12:36:12
    zgłoś
    Pełna dyskrecja
    \'*Luki*\' napisał(-a):Gdy zgaslo slonce,gdy peklo niebowlasnie wyjasnilespo co i dlaczego.Czego nie moga miec w domumiec nie moga tylko ci co z zakonu.A ze ich na to stac?Litosci k***a mac !Zamiast nad grafikapopracuj chlopie nad logika.Luki...że co? sory ale masz jakieś aluzje?Z Twego posta wynika, że jesteś stałym bywalcem u dziwek...każdy robi to co lubi..ja nie korzystam, bo się zwyczajnie brzydzę, po za tym nie chce mieć jakiegoś syfa...a i nie bierz się za interpretowanie piosenek bo marnie Ci to idzie
    wazluk, 2010-02-21 23:09:56
    zgłoś
    Upadek moralności społecznej
    Kiedyś przeczytałem zdanie: "Szanuj ojca swego i matkę swoją jak zasłużą"...a przecież Szacunek to wartość, którą powinniśmy praktykować...
    wazluk, 2010-02-21 23:36:32
1 2 3 ... 12
STRONA 1 z 12
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij